Squishy Cats – zabawna układanka od Korigame

Miałam dziwne przeczucie, że Squishy Cats będzie kolejną produkcją z serii ,,podobne do Flappy Bird”. Na szczęście okazało się, że aplikacja studia Korigame jest czymś, na co czekałam. Głównymi bohaterami są koty. Koty, jak to koty – nie przepadają za wodą. Niektóre z nich jednak są wyjątkami i lubią pluskać się w przezroczystej cieczy.

W opisywanej grze, będziemy musieli skupić się na tym, aby uwolnić zwierzaki umieszczone na wysokich platformach. Część z nich będzie mogła wskoczyć do wody, inne natomiast pozostaną na bezpiecznej platformie. Dużo zabawy, dziesiątki ciekawych leveli i kupa przyjemności.

Widzicie różnicę pomiędzy kociakami na obrazku? Jeden jest żółto-niebieski, drugi niebiesko-żółty. W tym przypadku nie jest to jednoznaczne. Maluchy z niebieskim dołem powinny pozostać na platformie, żółte natomiast  skończyć swoją przygodę w wodzie. Zależnie od poziomu, będziecie mieć okazję na poznanie jednego i drugiego gatunku kota.

Pierwsze kilkanaście leveli to tutorial, w którym dowiadujecie się, do czego służą poszczególne elementy budowli. I tak – belki drewniane można zbić poprzez dotknięcie ich palce, zagwiazdkowane muszą połączyć się z podobną kolorystycznie konstrukcją, aby następnie zniknąć, a betonowe są niezniszczalne i na nich możemy zakończyć zabawę.

Z pewnością spotkacie się również z bombami, które wystrzeliwują pociski w odpowiednie miejsca, aby rozwalić przygotowaną przez Wam konstrukcję. Kiedy już poradzicie sobie z pierwszą planszą i uzbieracie sporą ilość gwiazdek, przejdźcie do kolejnego świata, w którym spotkacie się z pływającym kotkiem.

Musicie uważać, aby najlepiej żaden element budowli nie wpadł do wody. Jeżeli tak się stanie, otrzymacie mniejszą ilość gwiazdek. Każdy etap można oczywiście powtórzyć i polepszyć swój wynik. Nie wiem jak Wam spodoba się apka z tego wpisu, ale ja jestem zachwycona. Oby było więcej tego typu gier ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button