Bibo Monsters – pomóż małym istotkom w powrocie na planetę Bibo

Niewiadomego pochodzenia statek kosmiczny spadł pewnego razu na Ziemię. Porozrzucał dookoła kolorowe stworki. Krzyki przerażonych istot usłyszał mały chłopiec, mieszkający w pobliżu katastrofy. Postanowił dać malcom szansę na wytłumaczenie się. Okazało się, że stworki podróżowały w galaktyce w poszukiwaniu domu. Ich planeta nazywa się Bibo. Niestety, podczas podróży kapitan zasnął i stracił kontrolę nad maszyną.

Chłopiec stwierdził, że musi coś wymyślić, aby pomóc nowym przyjaciołom w powrocie do domu. Oczywiście bez naszej pomocy się nie obędzie… Bibo Monsters to gra z kategorii ,,match 3″, w której zbijamy poszczególne stworki zarówno w pionie, jak i w poziomie w określonej ilości ruchów.

Zaczynamy zabawę w Nowym Jorku. Tutorial jest bardzo zrozumiały i wprowadza gracza w dobry humor. Dowiadujemy się, że aby uwolnić naszych przyjaciół, należy łączyć ich w co najmniej potrójne kombinacje kolorystyczne. Podczas katastrofy, istoty się wymieszały i nie są pogrupowane. Naszym zadaniem jest zrobienie tego w określonej ilości ruchów.

Pierwsze 15 leveli przeszłam bez większego problemu. Można powiedzieć, że gdzieś już spotkałam się z podobnymi zasadami, więc miałam pewną wprawę. Na górnym pasku widnieje informacja z ilością pozostałych ruchów. Nad nią znajdziecie podpowiedź. Możecie wykorzystać 2 hinty. Za resztę trzeba już zapłacić. Czym będzie jednak zabawa logiczna, w której ciągle będziemy korzystać z podpowiedzi?

Muszę przyznać, ze bardzo przywiązałam się do aplikacji NV Spalash. Jej fabuła jest słodka, a gra w praktyce bardzo wciągająca. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Leveli do przejścia ją dziesiątki, o ile nie setki – to, że udało mi się pokonać pierwsze kilkanaście w dość krótkim czasie, wcale nie świadczy o tym, że poziom jest ciągle taki sam. Już pod koniec miałam spore problemy. Wykorzystywałam więcej ruchów, niż było przewidziane.

Jeżeli podczas gry zmieścicie się w limicie ruchów, otrzymacie jedną gwiazdkę. Jeśli nie, przechodzicie do kolejnego etapu bez złotej odznaki. Kolekcjonowanie gwiazd jest ważne z jednego powodu: to dzięki nim możemy odblokować kolejne ,,światy”.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button