Spunk and Moxie – niedoszłe mikstury uciekają z laboratorium

Spunk and Moxie to główni bohaterowie aplikacji z tego wpisu. Jakiś czas temu w laboratorium chciano stworzyć miksturę idealną, niestety, coś poszło nie tak i dano sobie spokój, pozostawiając w fiolkach różnego rodzaju substancję. Nie mogąc już dłużej wytrzymać w tak ponurym miejscu, Spunk i Moxie postanowili się uwolnić i w końcu ujrzeć światło dzienne. Pomożesz im w trudnej przeprawie?

Jak widzicie, główny bohater aplikacji wygląda trochę jak glutek – nie tylko ze względu na jego kolor, ale również na możliwości dopasowywania kształtu do szczelin, przez jakie może się przedostać. I oto wcielamy się w glutka, który ma dość ciemności i szarości w mrocznym laboratorium.

Wybieramy postać, którą chcemy się przemieszczać i bierzemy się do ucieczki. Podczas biegu zbieramy różnego rodzaju fanty, które umożliwią zakupienie ulepszeń. Przemierzamy dziwne miejsca, zbieramy świecące diamenty i rozwalamy wszystko, co stoi nam na drodze.

Twórcy aplikacji zapewnili swoim graczom ponad 30 etapów, w których użytkownicy będą mieli szansę na zapoznanie się z trzema światami: fabryką, magazynem i laboratorium. Każdy różni się od siebie przeszkodami i poziomem zaawansowania. Jesteście gotowi na prawdziwą przygodę?

Autorzy Spunk and Moxie dodali do gry niesamowite postacie, które możliwe są do odblokowania dopiero wtedy, kiedy w normalnym trybie gry uda nam się znaleźć pochowane klucze. Co powiecie na wcielenie się w Super Meat Boy’a, bądź Spelunky?

Ja jestem zachwycona produkcją. Szkoda tylko, że trzeba zapłacić za nią ponad 6 złotych – moim zdaniem warto. Fantastyczna przygoda na wiele godzin.

Pobierz Spunk and Moxie za 6,40 zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button