Spring Soccer – piłkarzyki na sprężynach

W latach, gdy nie było jeszcze tak wielu komputerów, a dzieci większość swojego wolnego czasu spędzały na dworze, dostępna była gra planszowa z piłkarzykami na sprężynach. Pamiętajcie ją jeszcze? Tak? No to bardzo dobrze się składa, bo przeglądając ostatnio AppStore wpadliśmy na produkcję Spring Soccer, dzięki której znów będziecie mogli poczuć się jak dzieci ustawiające do strzału sprężynowego zawodnika.

W opisywanej przez nas produkcji zadanie gracza polega na pokonaniu przeciwnika w meczu piłkarskim. Gra nie odbywa się na czas, lecz kończy się wraz ze zdobyciem określonej liczby goli. Nie najważniejsze w Spring Soccer są jednak same zasady (w końcu w grze piłkarskiej trudno o jakąś oryginalność), lecz sposób, w jaki wspomniane już przez nas mecze piłkarskie się rozgrywka. Inaczej mówiąc, najważniejsza jest sama plansza do gry.

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, w produkcji GSMchoice do dyspozycji użytkowników zostaje oddana wirtualna plansza z piłkarzykami na sprężynach. Nieco starsi Czytelnicy naszego blogu grali już pewnie w taką grę, lecz robili to na planszy namacalnej, a nie takiej, stworzonej dzięki grafice komputerowej.

Poza samym pomysłem na grę, w Spring Soccer spodobało nam się także to, że w bardzo dobry sposób odwzorowuje on zachowania prawdziwych (to znaczy tych plastikowych ;)), sprężynowych zawodników. Co mamy na myśli? Przede wszystkim to, że siłę naszego uderzenia regulujemy, odchylając sterowaną przez nas postacią.

Jeśli chodzi o tryby rozgrywki, to w grze z tego wpisu na pewno wiele ich nie znajdziecie. Dostępny jest bowiem jedynie Single Player i Mulitplayer. Ten drugi nie pozwala jednak grę sieciową, a jedynie rozgrywkę przy pomocy jednego urządzenia.

Spring Soccer można pobrać z AppStore za 0,79€. Jeżeli chcecie sobie przypomnieć stare czasy szkolne, to jak najbardziej polecamy Wam tę produkcję.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button