Spermy’s Journey – podróż wgłąb… no wiecie…

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji studia Avalanche Mountain Apps, byłam pewna, że zobaczę gniota, jakich mało. Okazało się jednak, że bardzo się myliłam. Plemniki wcale nie mają takiego nudnego życia ;) W Spermy’s Journey poruszamy się we wnętrzu damskim narządów rozrodczych. Dookoła kłębi się od śluzu i innych, dziwnie wyglądających przeszkód. Będziecie tym jednym, który dostanie się do komórki jajowej?

s

Czuję się trochę jak nauczycielka, która uczy swoich podopiecznych przygotowania do życia w rodzinie. Ok – niech będzie. Ten dziwny stwór na ekranie, który ciągnie za sobą wić – to plemnik. Szaleniec porusza się w jajowodach, aby dotrzeć do komórki jajowej. Sęk w tym, że wszystko dookoła ma ochotę go zabić…

Nie możemy dopuścić do tego, aby ludzkie istnienie zostało zagrożone. Zabieramy się więc za robotę i kierujemy naszym przyjacielem. Nie ma on niestety żadnej broni, więc pozostaje mu ogonek, który umożliwia zwinne przemieszczanie się we wnętrzu narządów.

Ok – teorię mamy za sobą. Niechże nadejdzie pora na praktykę. Przytrzymując prawej, lub lewej strony ekranu, zmieniamy kierunek, w jakim zmierza plemnik. Podczas podróży, przyjdzie nam się zmierzyć ze spermicydami, oraz białymi krwinkami. Każdy kontakt z nimi jest niebezpieczny i grozi albo osłabieniem nasienia, albo jego unicestwieniem.

Po drodze do komórki zbieramy żółte kuleczki, które dają nam dodatkowe ilości punków. W grze możecie sprawdzać swoje wyniki w rankingu graczy. Możecie także zmieniać plemniki wybierając spośród 5 różnych, w tym listonosza i sportowca.

s2

Trzeba przyznać, że pomysł wydawał mi się dość marny, jednak realizacją jestem zachwycona. Gra podzielona jest na zabawne levele, które określane są przez nazwy miesiąca. Wszystko jest więc zgodnie powiązane z rozmnażaniem ;)

Oprawa graficzna, oraz efekty dźwiękowe są na zadowalającym, lecz nie rewelacyjnym poziomie. Na co mogłabym ponarzekać? Muszę przyznać, że chyba nie ma w grze nic takiego, co wołałoby o pomstę do nieba. Fajna, oryginalna gra zręcznościowa, która jest podzielona na zróżnicowane pod względem trudności levele.

Pobierz za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button