Space Wolf – świetne połączenie karcianki z RPG-iem w kosmicznej walce

Space Wolf to połączenie strategii, bijatyki, RPG, oraz karcianki w jedną, niesamowicie wciągającą produkcję z wyjątkowo dobrą ścieżką dźwiękową. Jeżeli lubicie skomplikowane gry, w których musicie bez przerwy ulepszać swoje postaci, decydować o każdym szczególe walki i mieć wpływ na wszystko, co się wydarzy, koniecznie musie sprawdzić apkę autorstwa HeroCraft.

Warto na wstępie wspomnieć, że w Space Wolf  możemy grać tylko i wyłącznie posiadając połączenie z internetem. W dzisiejszych czasach to chyba jednak najmniejszy problem.

Swoją przygodę zaczynamy od misji tutorialowej. Dowiadujemy się w niej w jaki sposób sterować postaciami, dobierać odpowiednie karty ataku i chronić swoich bohaterów. Twórcy zdradzają również kilka tricków jak na przykład sprytne odpuszczanie ruchu, w celu zmylenia wroga. Takie ,,haki” dają szansę na wyrównaną walkę i ostateczny sukces.

By móc korzystać ze wszystkich opcji gry, należy najpierw wykonać kilka zadań. Nie powiem, by misje były krótkie i proste – wręcz odwrotnie. Zwykle należy spędzić na planszy dobry kwadrans. Za swoje osiągnięcia otrzymujemy pieniądze i walutę specjalną. Dzięki nim mamy szanse na kupowanie ulepszeń i nowych broni różniących się od siebie przede wszystkim ilością zadawanych obrażeń.

Naszemu jednemu ruchowi na planszy i wykonanemu atakowi odpowiada jeden ruch przeciwnika. Trzeba pamiętać o tym, że wróg może być jeden, lecz pod kilkoma postaciami. Jeżeli rywala bohaterów na planszy jest wielu, każdy z nich posiada ruch. Może to znacznie osłabić ,,naszych”, często doprowadzając do śmierci.

Gra jest w każdym calu idealna. Jeżeli nie macie na swoich smartfonach dobrego RPG-a lub strzelanki, pobierajcie bez zastanowienia!

icon
Warhammer 40,000: Space WolfHC GLOBAL DISTRIBUTION LIMITEDGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close