Space City – futurystyczne miasto na tapecie

Podobają Wam się panoramy miast z przyszłości, jakie zobaczyć można w filmach rodem z Hollywood? Jeżeli tak, mamy dla Was niezwykle ciekawą aplikację. Space City, o którym jest ten wpis, pozwoli Wam zmienić tapetę w wirtualne miasto pełne nowoczesnych budynków i różnokolorowych świateł.

Jeżeli wydaje Wam się, że opisywana produkcja jest jedynie amatorskim produktem, to grubo się mylicie. Space City powstało we współpracy z grafikiem pracującym nad PC-tową oraz Xbox-ową wersją popularnej gry Mass Effect, która – jak pewnie większość z Was wie – charakteryzuje się bardzo dobrymi efektami wizualnymi.

Animowaną tapetę możemy dostosowywać do własnych potrzeb – zarówno jeśli chodzi o pojawiające się w niej efekty, jak i kolory. Dzięki temu możemy stworzyć miasto odpowiadające obudowie naszego smartfona czy po prostu w naszym ulubionym kolorze.

Poza wyborem kolorów, autorzy Space City dali nam możliwość zdecydowania, między innymi, o tym, czy nad wirtualnym futurystycznym mieście mają latać statki kosmiczne, czy obraz ma się przesuwać po naszym dotknięciu palcem oraz w jakim tempie mają „pracować” animacje.

Muszę przyznać, że wizualnie Space City to naprawdę udana produkcja. Tapeta wygląda kosmicznie, czyli tak jak powinna. Niestety, obawiam się, że na większości smartfonów będzie bardzo utrudniała pracę, gdyż „zżera” ogromną ilość pamięci RAM.

Space City za darmo w Google Play!

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button