AppSale – promocje w AppStore #14

Jak się macie w ostatnim tygodniu wakacji? Zamiast martwić się szkołą, podrasujcie swoje jabłuszkowe urządzenia przeróżnymi aplikacjami. Skoro jesteśmy w odcinku AppSale – nie będzie mowy o żadnych opłatach. Prezentowany przez nas dwa razy w tygodniu cykl, jest zestawieniem przecenionych, darmowych na obecną chwilę aplikacji z AppStore’a. Gotowi na najnowszą porcję świeżutkich, jeszcze ciepłych apek? Zaczynamy!

 

retro1. Retromatic, czyli narzędzie do modyfikowania zdjęć. Jeżeli macie już dość standardowych fotografii, lubicie powrót do przeszłości i styl retro, powinniście zaopatrzyć się w Retromatic. Aplikacja przypadnie go gustu każdemu, kto ma sentyment do dawnych fotek, albo znaczków pocztowych. Wystarczy zgrać z rolki zdjęcie, lub ,,cyknąć” ją w danej chwili, aby móc bawić się kilkunastoma opcjami aplikacji.

Kiedy zdjęcie już zostanie wybrane, kolejnym krokiem będzie zaznaczenie części zdjęcia, którą chcemy uwiecznić na RETRO-fotce. Może to być na przykład tylko nasza sylwetka, lub dany przedmiot. Gdy ten etap będziemy mieć już za sobą, pozostanie nam zabawa w dodatkowych opcjach pobranego narzędzia.

Na dolnym pasku znajdziemy gotowe tła pod obrazek, ramki, styl tangerine, cinnamon, ristretto, lungo oraz wiele, wiele więcej. Każda z opcji to szansa na stworzenie niepowtarzalnej fotografii.

Do tej pory aplikacja kosztowała $1,99, obecnie można ją pobrać zupełnie za darmo w AppStore.

 

join2. Joining Hands – aplikacja dedykowana wszystkim, którzy mają ochotę pograć w dobrą grę logiczną. W opisywanej aplikacji, naszym zadaniem jest (jak można wywnioskować z nazwy apki), łączenie śmiesznych kulkowych stworków za rączki. Każdy milusiński ma różną ilość rączek – najważniejszą rzeczą jest to, aby każda dłoń była połączona z inną (drugiego kulkowatego bohatera). Jeżeli nie uda nam się złączyć dłoni, będziemy widzieć na ekranie siwy kolor kulek i niezadowoloną minkę.

Twórcy Joining Hands zapewnili nam zabawę na długie godziny, serwując setki leveli do przejścia. W każdym etapie mamy inną liczbę kuleczek do złączenia, zdarzają się także dodatkowe postaci, które muszą być przez nas użyte do stworzenia zamkniętego ,,rączkowego” kręgu.

Bez zastanowienia gra może być oddana w ręce najmłodszych – być może w pierwszej chwili zasady nie będą najjaśniejsze, ale po kilku minutach, umysł zaczyna pracować na wysokich obrotach.

$2,99 – tyle trzeba było zapłacić za Joining Hands do tej pory, obecnie gra jest darmowa i dostępna w sklepie AppStore.

 

pinb3. Pinball HD – kto z nas nie pamięta jednej z najpopularniejszych, dawnych, komputerowych gier? Aplikacja, która zawitała dzisiaj w AppSale to klasyk. Jeżeli lubicie gry, w których zręczność Waszych palców stawiana jest na pierwszym miejscu – powinniście zainteresować się Pinball HD. Jak to zwykle bywa w tego typu grach, na ekranie widzimy planszę, kulkę oraz flippery, czyli wahadełka do odbijania piłki.

Dodatkowo w grze można zdobywać dodatkowe punkty za wbicie kul w odpowiednie ,,labirynty” na planszy. Jeżeli piłka przeciśnie się między flipperami i spadnie w dół, nasza gra jest skończona. Gra w jakości HD zapewnia niezwykłe wrażenia. Wypróbujcie i podzielcie się swoimi opiniami, oraz wynikami w komentarzach.

Pobierz Pinball HD za darmo w AppStore. Nie czekaj, aż cena wróci do normy ($0,99).

 

zeg4. The clock that writes time – time2words – nowość w zegarowym świecie. Co powiecie na zegar, który zamiast wyświetlać godziny w formacie cyfrowym, albo wskazówkowym, pisze na ekranie obecny czas? Naszym zdaniem, to jedna z ciekawszych aplikacji, jaka wpadła nam w ręce w ostatnim czasie. Nie trzeba wiele, aby mieć ją na swoim ,,iSprzęcie”. Wystarczy pobrać apkę za darmo.

W ustawieniach aplikacji możemy zmienić język (niestety – polski nie jest dostępny), ustalić blokowanie ekranu i reakcje narzędzia, zmienić jasność ekranu, oraz ustalić kolorystykę – proponujemy ,,black on white”. Dodatkowo program daje znać dzwonkiem, gdy wybije równa godzina. Aby włączyć opcję ustawień, wystarczy po uruchomieniu apki ,,pacnąć” w ekran dwa razy.

Do dziś za The clock that writes time – time2words trzeba było zapłacić $0,99, pobierz już teraz aplikację za darmo w AppStore.

 

psz5. Bumbee – polataj sympatyczną pszczółką i zbieraj fanty. W grze, naszym zadaniem jest przelecenie w najkrótszym czasie wyznaczonego dystansu. Aby tego dokonać, należy utrzymywać owada w locie, przytrzymując palec na ekranie. Jeżeli zauważamy skałę, lub suveniry, należy skierować pszczółkę w górę lub w dół, przytrzymując palec, lub go puszczając na sekundę.

Po drodze do mety zbieramy złote monety – oczywiście później możemy je wymienić na odpowiednie upgrady w sklepie gracza. Gramy na czas, dlatego każdy fant, który pozwoli nam zebrać jak największą ilość punktów (np. magnes do monet), lub turbodoładowanie (do szybszego latania), będzie zbawieniem. W trakcie lotu nie zabraknie przygód, które nie jednego gracza przytrzymają przy ekranie przez długi czas.

Pobierz Bumbee za darmo w AppStore. Nie przepłacaj, nie wiadomo, kiedy aplikacja wróci do swojej normalne ceny ($0,99).

 

madagascar6. Madagascar Math Ops – prosta zręcznościówka posiadająca cechy gry edukacyjnej. W aplikacji wcielamy się w postać znanych i lubianych pingwinów z Madagaskaru, to jest Kowalskiego, Szeregowego, Rico i Skippera. Naszym zadaniem jest uratować innych bohaterów popularnej bajki o wyspie znajdującej się w okolicach Afryki.

Rozgrywka w Madagascar Math Ops przypomina tę z Angry Birdsów. Gracz przeciąga palcem bohaterów i stara się zniszczyć różnego rodzaju konstrukcje i wrogów znajdujących się po prawej stronie ekranu. W trakcie gry korzystać można z różnego rodzaju power-upów.

Zanim jednak dostaniemy szansę rozprawienia się z przeciwnikami, musimy wykazać się dobrą znajomością matematyki. Naszym zadaniem jest wskazanie dobrze rozwiązanych działań. Proste, a jednocześnie uczące :)

Madagascar Math Ops kosztuje na co dzień $2,99. Obecnie jest darmowa. Warto ją pobrać, naprawdę!

To już koniec czternastego odcinka cyklu AppSale. Jak zawsze, mamy nadzieję, że przedstawione przez nas promocje zainteresowały Was i skorzystaliście z większości z nich.  Jeżeli wiecie o jakichś ciekawych ofertach, chcecie się pochwalić rekordami w grach czy pochwalić naszą pracę (bądź też ją skrytykować) – piszcie śmiało! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button