Songify – aplikacja, która zamienia mowę w piosenkę

Najpopularniejsze aplikacje w Google Play i AppStore to nie tylko programy, które przydają się w życiu codziennym. Wśród najchętniej pobieranych aplikacji można bowiem natrafić także na mobilny produkt, który można wykorzystywać przede wszystkim w celach czysto rozrywkowych. Do tego drugiego grona programów zaliczyć można bez wątpienia opisywany w tym wpisie Songify mający już kilka milionów użytkowników z całego świata!

Opisywany w tym wpisie program może i nie pomaga nam w dostaniu się do konkretnego miejsca, ani też nie pomaga w wyborze sprzętu multimedialnego, lecz na pewno jest on świetny na różnego rodzaju imprezy, na które zostali zaproszeni fani nowoczesnych gadżetów.

Zasada działania Songify jest bardzo prosta. Program ten przetwarza wypowiedziane przez nas słowa w piosenkę o wybranym przez nas podkładzie muzycznym i wieloma ciekawymi efektami.  Dzięki temu możemy, na przykład, w dość oryginalny sposób zaprosić przyjaciół na spotkanie albo nieco unowocześnić fragment jakiegoś wiersza znalezionego w podręczniku szkolnym. W sumie możliwości jest bardzo wiele, co zresztą można zauważyć w zamieszczonym niżej materiale video.

Niestety, o ile sam program jest w sieci do pobrania za darmo, o tyle większość podkładów muzycznych do niego już nie. Specjalnie użyliśmy tutaj jednak słowa „większość”, bowiem bez problemu znajdziecie także i takie efekty, za które płacić wcale nie trzeba. Uprzedzamy jednak, że „darmówek” wiele nie ma, żeby później niektórzy z Was się nie zawiedli.

Mimo ograniczonych możliwości w wersji darmowej, uważamy, że warto pobrać Songify (Google Play i AppStore) i sprawdzić, co takiego widzą w nim miliony użytkowników smartfonów z całego świata. A nawet jeśli sami nie lubicie śpiewać, to pokażcie tę aplikację na jakimś spotkaniu ze znajomymi. Wówczas na pewno Wasz smartfon będzie w centrum uwagi.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button