SokoBall – wciągająca gra z piłeczką w roli głównej

Wydaje Wam się, że gra, w której chodzi głównie o przesuwanie pudełek za pomocą piłki nie może zaoferować wiele zabawy? W takim razie na pewno nie mieliście styczności z produkcją SokoBall, która będzie bohaterką tego wpisu.

W SokoBall naszym podstawowym, i tak naprawdę jedynym, zadaniem jest odpowiednie ułożenie znajdujących się na planszy pudełek. Chodzi głównie o to, by wspominane boxy umieścić w odpowiednich miejscach i jednocześnie nigdzie nie utknąć. Plansze są dość zagmatwane, tak więc nie myślcie sobie, że postanowiliśmy opisać grę o poziomie trudności dla przedszkolaków.

Twórcy opisywanego tytułu przygotowali dla nas aż 90 etapów. Na samym początku zrealizowanie zadania jest całkiem proste. Z biegiem czasu robi się jednak coraz gorzej, to znaczy trudniej. Przyznam się, że sam cały gry jeszcze nie przeszedłem, ale na pewno będę cierpliwy i postaram się w końcu to uczynić.

Bohaterką gry, to jest piłką, sterujemy w SokoBall za pomocą wirtualnych przycisków. Jedne odpowiedzialne są za obrót kamery, inne – popchnięcie piłki. Na pierwszy rzut oka wydaje się to trudne do opanowania, lecz z biegiem czasu człowiek naprawdę się przyzwyczaja.

Audiowizualnie SokoBall nie można nazwać udaną produkcją. Nie jest to jednak gra, w której patrzy się przede wszystkim na wygląd. Chodzi tutaj raczej o to, by zabijać nudę. A to się udaje i to jest najważniejsze! :)

SokoBall do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button