Alien with a Magnet – kosmici kochają magnesy

Kosmici posiadają dużo bardziej zaawansowane technicznie urządzenia, niż my. Mimo to, do tej pory nie mieli styczności z magnesem – tak twierdzą autorzy gry Alien with a Magnet, której będzie dotyczył ten wpis.

Głównym bohaterem Alien with a Magnet jest zielony ufoludek, który pewnego dnia, lecąc swoim statkiem kosmicznym, rozbił się na naszej planecie. Mimo że stworek początkowo był przerażony swoją beznadziejną sytuacją, w górach, gdzie miał okazję „wylądować”, odkrył magnes. Postanowił dzięki niemu zebrać nieco pamiątek z Ziemi, a jednocześnie wrócić do swojego domu. Czy uda mu się zrealizować zadanie zależy tylko i wyłącznie od nas.

Zasady rozgrywki w opisywanej produkcji są proste. Latamy kosmitą wyposażonym w magnes między planetami, kolekcjonując przy tym znajdujące się na niebie gwiazdki i inne błyskotki takie jak, na przykład, diamenty. Sterowanie do skomplikowanych nie należy, gdyż ogranicza się jedynie do dotykania ekranu w odpowiednim momencie. Niemniej jednak – szczególnie w późniejszym etapie – ukończenie poziomów nie należy wcale do prostych zadań.

Autorzy Alien with a Magnet przygotowali dla nas ponad 45 leveli, dzięki czemu sympatycznemu kosmicie przychodzi nam pomagać znacznie dłużej niż tylko przez kilka minut. Poza rozgrywką, do gry z tego wpisu przyciąga bez dwóch zdań także oprawa audiowizualna, która – według mnie – została stworzona w naprawdę profesjonalny sposób.

Alien with a Magnet do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button