Sniper Killer 3D – strzał prosto w głowę gracza.

Tematyka snajperska to od zawsze mój konik, zawsze lubiłem tych cichych, zaczajonych zabójców likwidujących cele jednym celnym strzałem, bez zbędnego zamieszania. Nie byłem przekonany do gier snajperskich na telefon. I po ściągnięciu tej aplikacji będę ich jeszcze bardziej omijał.

Sniper Killer 3D jest aplikacją wydaną na nieszczęście graczy przez studio RAY3D, które dotychczas zajmowało się podróbkami prostych i znanych gierek na nasze telefony. Tym razem pojawiają się oni z czymś innym, co ewidentnie łamie wszelkie regulaminy sporządzone przez Google. W grze wcielamy się w snajpera (cóż za niespodzianka), a naszym zadaniem jest wyeliminować wszystkich przeciwników szwendających się po planszy. Wrogowie poruszają się jak pijani, nie zauważając nas do czasu pierwszego oddanego przez nas strzału. Jakby nie widzieli kolesia z wielką giwerą, gapiącego się na nich przez lunetę. Gdy jednak oddamy strzał, przeciwnicy zaczynają odpowiadać ogniem na tyle skutecznie, że po niecałej minucie byłem już martwy. I wątpię, że jestem kiepskim komórkowym snajperem, myślę, że to przez reklamy, które właściwie według twórcy są właściwą zawartością gry. Non stop wyskakują nam różnorakie okienka z podchwytliwymi zapytaniami. Jeden nasz błąd, niezrozumienie angielskiej licencji i bum, mamy całkiem ładny chlew na urządzeniu. Nawet jeśli jesteśmy pewni naszego wyboru, to aplikacja systematycznie uzupełnia nasz telefon/tablet o nowe skróty do innych sklepów, zarzuca nas powiadomieniami  o podejrzanych aplikacjach, które możemy mieć za darmo!

Technicznie jest to totalna zrzynka z znanej gry na komputery osobiste- Counter Strike. Modele, odgłosy broni i przeciwników, wszystko to wydawało się mi od początku znajome. Jedyną nie zrypaną rzeczą jest sterowanie, które nie potrafi naprawić innych błędów niestety.

Ogólnie to oceniłbym tą grę na 6/10, bo może przynosiłaby jakąś rozrywkę. Jednak przez politykę developera wystawiam słabe 2/10. I z czystym sercem wyrzucam ją z telefonu.

Wam też radzę

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button