Snabbit – lepsze od Snake’a!

Snabbit to gra zręcznościowa, przy tworzeniu której autorzy inspirowali się oryginalnym ,,Snejkiem”. Trzeba przyznać, że efekt przerósł chyba najśmielsze oczekiwania. Aplikacja zawiera na obecną chwilę 3 światy złożone z kilkudziesięciu poziomów. Kolejne epizody mają być odblokowane wkrótce, więc oznacza to tyle, że zabawa szybko się nie skończy :)

Każdy ze światów zawiera 30 leveli. Za każdy z nich można uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Ilość zdobytych figur zależy od tego, czy uda nam się je zgarnąć na planszy. By móc odblokować kolejny świat, należy najpierw zebrać 40 gwiazdek z pierwszego epizodu i przechodząc do trzeciego – 80 z dwóch poprzednich.

Tryb survival to opcja dla prawdziwych hardcorów. Jeśli nie interesują Was kolejne poziomy do pokonywania i stwierdzacie, że poradzicie sobie w najtrudniejszym wyzwaniu, to zdecydowanie zabawa dla Was. Ja nie podołałam i mój wynik nie był zadowalający. Nie zmienia to jednak faktu, że daję duży plusik autorom za stworzenie tego trybu.

Sterowanie opiera się na dotykaniu prawej, bądź lewej strony ekranu w celu zmiany kierunku ruchu bohatera. Należy wiedzieć, że postać nie może kręcić się według własnej osi. Możemy wykonać jedynie jeden gest w danym kierunku. Dopiero po wykonaniu kolejnego przy pomocy przeciwnego guzika, mamy okazję na ponowne wykorzystanie przeciwstawnej ikony.

W trakcie gry robaczek musi przemieszczać się pomiędzy różnymi kamieniami, zbierając gwiazdki i niebieskie kwadraciki. W zasadzie nie jest mi znany powód dla którego łykamy niebieskie fanty, ale tak właśnie jest.

Wizualnie i dźwiękowo aplikacja prezentuje się bardzo sympatycznie. Ładna, elegancko wykonana i wciągająca. Polecam fanom Snake’a :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button