Chicken Warrior – kurczak niszczący zombie wkracza do akcji!

Wielu było już bohaterów, którzy postanowili raz na zawsze zniszczyć zombie atakujące naszą planetę. Nigdy jednak nie zdarzyło się, by umarlaków miał za zadanie zabić… kurczak, tak jak ma to miejsce w produkcji o nazwie Chicken Warrior.

W grze Chicken Warrior wcielamy się w postać kurczaka, który postanawia zabić wszystkie zombie, jakie staną mu na drodze. O samej fabule pisać wiele nie zamierzam, bowiem historie o inwazji umarlaków na naszą planetę słyszeliście już pewnie wielokrotnie, a ta wymyślona przez twórców opisywanej produkcji niewiele różni się od tych, które do tej pory powstały. Różni się tak naprawdę tylko bohaterami.

Rozgrywka w Chicken Warrior wygląda tak, że sterujemy tytułowym wojownikiem, a naszym zadaniem jest pokonanie każdego wroga, jaki porusza się po planszy. Na samym początku przeciwnicy nie należą do wymagających. Im jednak dalej, tym coraz trudniej. Właśnie dlatego w grze dostępnych mamy ponad 40 rodzajów broni, które pozwalają nam  na efektywne rozprawianie się z czarnymi charakterami.

Sterowanie ogranicza się do dwóch przycisków po prawej i konsolki po lewej. Przyciskami wykonujemy akcje, natomiast „gałeczka” służy nam do poruszania głównym bohaterem. Każdy, kto chociaż raz miał do czynienia z jakąkolwiek zręcznościówką, będzie widział co robić.

Mimo że pod względem graficznym Chicken Warrior nie zrobiło na mnie wielkiego wrażenia, uważam, że opisywaną tutaj grę warto pobrać. Szczególnie, jeśli nie ma się w zanadrzu jakiejś fajnej „pięciominutówki” ;)

Chicken Warrior do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button