Smoothie Swipe – łącz ze sobą kolorowe owocki

Smoothie Swipe to kolejne ,,match 3″, jakie możemy pobrać na jabłuszkowe urządzenia. Ostatnio mamy okazję oglądać zatrzęsienie tego typu produkcji. Nie do końca rozumiem w jakim celu tworzy się niemal identyczne gierki pod różnymi tytułami, lecz chyba nie ma sensu się nad tym zastanawiać.

W apce z tego wpisu przyjdzie nam zatopić się w owocowym świecie shake’ów. W każdym z ponad 400 poziomów mamy za zadanie stworzenie idealnego koktajlu z wybranych owoców. Część poziomów będzie się opierała na zebraniu wyznaczonej wartości punktowej, inne na wyłapaniu danych rodzajów owoców, a jeszcze kolejne na połączeniu combo-klocków.

Oczywiście w produkcji studia Square Enix nie zabraknie mikropłatności. Płacenie za power-upy jest już tak popularne, że ze świecą można szukać gierek, które nie posiadają takich rozwiązań. Za zebrane w grze monety można jedynie wykupić łopatkę, dzięki której jeden owoc zostanie na nasze życzenie wykopany z planszy.

Minusem tytułu jest tworzenie zbyt małych plansz w stosunku do możliwości urządzeń. Na iPhone 5 sama plansza do gry (mówię o kratkach z owocami a nie ogólnym tle), zajmuje może połowę wyświetlacza. W efekcie często zdarza się, że palce nie łapią owoców, bądź zaznaczają takie, których wcale nie mamy ochoty zbić.

Jak to zwykle bywa w tego typu grach – minimalnie łączymy trzy identyczne fanty. Im więcej uda nam się ich złączyć, tym lepsze wyniki punktowe uzyskujemy. Trzy gwiazdki to maksimum, jakie można zebrać za pojedynczy level. Nie zabraknie zabaw na czas i na wyznaczoną ilość ruchów. Cóż – kolejne, całkiem fajne ,,match 3″. Tylko … ile można?

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button