Fuzel Collage – zdjęciowy miks na Twoim smartfonie

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą pozwolić sobie na zainstalowanie darmowej aplikacji do edytowania zdjęć. Fuzel Collage to fajne narzędzie, które umożliwi tworzenie niesamowitych kolaży z nieskończoną ilością fotek. Plusem tytułu jest fakt, że każda miniaturka fotki może być oddzielnie modyfikowana, dzięki czemu cała praca okazuje się być kolorowym miszmaszem.

Not A Basement Studio postarało się o to, by użytkownicy w prosty sposób mogli przemieszczać się po aplikacji. Dzięki możliwości robienia zdjęć na bieżąco, bądź wybierania ich z gotowych katalogów, mamy okazję na szybkie wykonanie kolażu. Cała masa funkcji (w tym: zmiana wielkości, obramowania, dobranie filtra, dodanie tekstu i inne) zapewnia wyjątkową personalizację dzieła.

Gotowym już kolażem możemy podzielić się ze znajomymi przy pomocy Facebooka, bądź Instagramu. Osoby aspołeczne mają okazję na wysłanie dzieła mailem, mmsem, czy podobnymi środkami wirtualnego transportu.

Mimo tego, że kolaż jest już zakończony, w każdej chwili możemy do niego wrócić i odpowiednio go zmienić. Istnieje również opcja dodania kolejnych zdjęć i zaktualizowania całej pracy.

Jeżeli chodzi o przydatność, to ciężko mi ocenić taki parametr. Ja nie do końca jestem przekonana do robienia wirtualnych albumów. Wolę klasyczne rozwiązania i wywoływanie zdjęć. Jeżeli sporo czasu spędzacie przy wstawianiu fotek na portale społecznościowe, bądź po prostu lubicie mieć wszystko w jednym miejscu, prawdopodobnie będziecie zadowoleni z nowego nabytku :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button