Slice & Splice – tnie się jak ta lala!

Jeżeli jesteście fanami gier logicznych, z pewnością zachwyci Was  Slice & Splice. Chcecie wyzwań? Autorzy Slice & Splice oferują 240 leveli – chyba nie ma na co narzekać, prawda? :)

wve

Gra podzielona jest na 5 swego rodzaju epizodów. W każdym z nich znajdziemy 48 poziomów z coraz to trudniejszymi łamigłówkami. Naszym zadaniem jest takie cięcie drewnianych figur, by dopasować je do wzorca powyżej.

Gracz ma do wykorzystania określoną ilość ruchów. Jest to więc zabawa, w której trzeba myśleć i kombinować. W przypadku totalnego zastoju można skorzystać z podpowiedzi, lecz należy wiedzieć, że są one ograniczone. Chcąc ciągle z nich korzystać, trzeba liczyć się z koniecznością płatności w realnych pieniądzach.

dvqe

Grając przez naprawdę długi czas nawet nie pomyślałam o zakupach, więc nie ma z tym najmniejszych problemów. Jeżeli szukacie apki, do której w każdej chwili będziecie mogli zajrzeć i skorzystać z łamigłówek, polecam.

Za wykonane zadania zostajemy podsumowani. Liczy się czas wykonania zadania, ilość ruchów itp. Cięcia są zdecydowanie nieobojętne – w tym przypadku umiejętność logicznego myślenia i wizualizacji w głowie będzie niezwykle przydatna.

dvqv

Polecam produkcję wszystkim fanom produkcji logicznych, którzy mają dość match-3 i chcą większego wysiłku dla swojego organizmu :) Bawcie się dobrze!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button