Sleep Talk Recorder – sprawdź czy mówisz przez sen

Sen to jedna z wielu rzeczy, które wykonujemy praktycznie codziennie. Jedni uważają, że najważniejsze, to spać długo, drudzy, że najlepiej spać wygodnie. Ile ludzi – tyle wersji. Każdy organizm jest inny. To objawia się także poprzez dźwięki, które wydajemy podczas snu. Niektórzy mówią, a wręcz rozmawiają przez sen. Nikt tego nie pamięta. Czy niestety? O tym możemy się łatwo przekonać poprzez instalacje na naszym smartfonie aplikacji Sleep Talk Recorder. Jeśli nikt nam jeszcze nie powiedział, że mówimy przez sen, to może warto to sprawdzić? Czasem można się nieźle uśmiać.

Tuż po uruchomieniu programu widzimy tylko łóżko, parę zakładek oraz instrukcje do wykonania. Musimy położyć telefon obok lóżka, mikrofon skierować w naszą stronę i postarać się by odległość do smartfona nie wynosiła więcej niż jeden metr. Po tym klikamy w wielką zieloną ikonkę no i po prostu kładziemy się spać. Należy pamiętać by podłączyć telefon do ładowarki, bo będzie on całą noc aktywny i będzie nagrywał to co tylko powiemy. Jeśli tego nie zrobimy, to rano możemy się nieźle zaskoczyć, że nasz telefon się po prostu już nie włączy. Testowaliśmy aplikację 3 dni z rzędu. Udało się zarejestrować parę dźwięków, lecz czasem były to np. uderzenia ręką w krawędź łóżka, lecz raz było kilka mało zrozumiałych słów. Niestety to wszystko przez jakość zamontowanego mikrofonu.

Co ciekawe prowadzona jest toplista najlepszych „nocnych wypowiedzi”. Możemy sobie wybrać język jaki chcemy no i słuchamy. Warto tam zajrzeć, bo niektóre pozycje są naprawdę śmieszne.

Aplikacja działała na każdym sprzęcie, na którym dane nam było ją uruchomić. Wszystko zawsze się nagrywało. Na pewno dlatego, że nie potrzeba tutaj żadnego specjalistycznego sprzętu jak dobry chip graficzny. No i bardzo dobrze.

Polecamy aplikację wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą czy mówią przez sen. Możecie się naprawdę zdziwić.

Za darmo w Google Play oraz w App Store za 0,99$.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button