Ski Champion – górski slalom na smartfona

Skoro za oknem mamy zimę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zagościła również w naszych mobilnych urządzeniach. Ski Champion to gra, w której wcielamy się w postać slalomisty i rywalizujemy z przeciwnikami z całego świata. Myślicie, że jazda miedzy tyczkami jest prosta? Daję Wam gwarancję, że nie.

Zanim zaczniecie walkę z innymi graczami, proponuję Wam rozpoczęcie kariery indywidualnej. Sprawdźcie najpierw swoje umiejętności w samodzielnej jeździe bez rywalizacji.

Gra jest bardzo rozwinięta i daje użytkownikom wiele możliwości.  Przede wszystkim jednak należy nauczyć się sterowania. Aplikacja umieszcza kamerę na dole – patrzymy na swojego zawodnika z dołu i kierujemy nim z perspektywy widza. Trochę szkoda, bo moim zdaniem ciekawej byłoby, gdyby kamera była umieszczona za zawodnikiem. Ale tego nie zmienimy.

Sterowanie odbywa się za pomocą przytrzymywania palca z prawej, bądź lewej strony ekranu. Zawodnik w slalomie powinien przejechać pomiędzy dwiema bramkami – może ich dotknąć, ale nie może bezpośrednio na nie wpaść. Kilkanaście bramek zaliczonych i przed nami meta. Po drodze zbieramy złote monety, które przydają się w dalszej fazie gry.

Twórcy aplikacji zagwarantowali graczom różnorodne stoki, dzięki czemu nie ma szansy na nauczenie się górki na pamięć. Jest o dużym plusem – musimy być skupieni podczas jazdy, aby nie wylecieć za trasę. Jeżeli już tak się stanie, zaczynamy zjazd od nowa.

W etapie rywalizacji z innymi graczami – na przykład poprzez Game Center będziecie mieć okazję na zapoznanie się z naprawdę trudnymi trasami, które obfitują w drzewa, kamienie i inne przeszkody. Tylko najlepszym uda się wytrwać i dojechać do mety ;)

Pobierz Ski Champion za darmo w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button