Ski Challenge 14 – trasy zjazdowe zostały otwarte

W wielu dyscyplinach sportu sezon zimowy już się rozpoczął. Co powiecie na aplikację, która umożliwi Wam wcielenie się w postać narciarza zjazdowego, który musi pokonywać różne, często bardzo zawiłe trasy? Gra, którą właśnie prezentujemy jest jedną z lepszych, jakie przyszło mi testować w kategorii sportowych. Ski Challenge 14 to klasa sama w sobie.

Ogromnym plusem aplikacji jest jej grafika. Trasy, jakie przyjdzie nam pokonywać są odwzorowaniem tych, na których toczą się zwykle pojedynki sportowców. Do dyspozycji graczy oddano zjazdy w różnych krajach. Dowolnie możemy wybierać stoki, po jakich przyjdzie nam zjeżdżać. W ustawieniach możemy zmienić różne parametry nart – szybkość, sposób ich wyprofilowania oraz kanty. Następnym krokiem jest postawienie nart na starcie.

Mamy do wyboru wersję treningową, lub zawody. Jeżeli chcemy potrenować (a warto), wystarczy wybrać odpowiednią trasę i sprawdzić swoje umiejętności. Sterowanie odbywa się za pomocą poruszania urządzeniem, oraz przesuwania palcem po ekranie w celu wybicia się na pagórkach (możemy skakać, dzięki czemu zmniejszamy dystans dzielący nas od innych zawodników). Kolejnym plusem jest możliwość ustawienia kamery. Możemy mieć widok z perspektywy zawodnika, bądź ustawić kamerę tuż za nim, aby widzieć lepiej przeszkody, jakie przychodzi nam omijać. Jak już wspomniałam na początku – szata graficzna jest na wysokim poziomie. Nie można się również przyczepić do efektów dźwiękowych. Nic, tylko pobierać!

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button