Sketchman – Ketchapp z myślą o facetach

Sketchman to bardzo przyjemna zręcznościówka, jaką uraczyło nas pewnego majowego popołudnia Ketchapp. Jeżeli chcecie poczuć się jak prawdziwi wojownicy, uderzajcie do AppStore, czy Google Play po opisywaną apkę.

W grze można nauczyć się posługiwać bronią i nogami jak prawdziwy mężczyzna – tak przynajmniej twierdzą twórcy. Gracz ma okazję przejść krótki tutorial, z którego dowiaduje się, w jaki sposób może sterować chuderlawą postacią. Okazuje się, że dwa przyciski wystarczą, by skupić w sobie wiele funkcji.

Dotykając lewej strony planszy jeden raz – wykonujemy pojedynczy skok, pacając dwa razy – oddajemy skok podwójny, dotykając trzy razy i przytrzymując – szybujemy do czasu oderwania opuszka. Prawa strona to strzał – jednorazowy przy pacnięciu i seryjny przy przytrzymaniu.

Gracze mają okazję na skorzystanie z 6 różnych broni. By móc odblokować każdą kolejną, trzeba najpierw się trochę namęczyć ze zbieraniem złotych monet.

W trakcie biegu nie tylko unikamy przeszkód, zabijamy rywali i pędzimy przed siebie jak opętani. Musimy zgarniać różnego rodzaju power-upy, które w konsekwencji przybliżą nas do zgarnięcia coraz to większej ilości kasy.

Ceny w storze nie są niskie. Zaczynają się co prawda od 250, jednak jednorazowe fanty chyba nie są dla nikogo tak cenne, jak umiejętności na stałe. Za te trzeba już dać więcej (w grę wchodzą tysiące monet).

Trzeba przyznać, że Sketchman prezentuje się bardzo fajnie i tak samo odbierany jest z perspektywy grywalności. Może nie jest to zabawa na godziny, ale na kilkanaście minut na pewno tak :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button