Shooty Skies – autorzy Crossy Road z nową propozycją

Jeżeli gra Crossy Road wzbudziła w Was zachwyt (a jest to bardzo prawdopodobne), z całą pewnością chętnie przyjrzycie się nowej produkcji twórców wspomnianej aplikacji. Shooty Skies to fantastyczna gra zręcznościowa, w której wkraczamy do bloczkowego, prawie minecraftowego świata samolotów i robotów.

wgw

W grze sterujemy maszyną, która bardzo przypomina samolot. Zależnie od tego, w którym etapie rozgrywki się znajdujemy, na czele naszego sprzętu znajduje się nowy bohater. Żeby jednak do tego dojść, trzeba najpierw trochę czasu w apce spędzić.

Sterowanie ogranicza się do poruszania palcem na planszy w różne strony. Zwykle kręcimy ,,ósemki”, by rozpędzony samolot strzelający bez przerwy przed siebie trafiał w przeciwników.

vefq

Wśród naszych rywali znajdują się proste roboto-stworki, jak również zaawansowane obiekty, które nie tylko są bardziej oporne na atak, ale potrafią się również bronić.

Podczas zabawy zbieramy pieniążki za które możemy powrócić go gry po porażce, a także wziąć udział w losowaniu prezentów. Co jakiś czas możemy liczyć na jakiś gift od twórców.

qefefq

Nie wiem jak Wy, ale ja zabieram się za dalszą grę. Nie czekajcie aż znajomi będą lepsi od Was :) Zacznijcie przygodę z Shooty Skies już teraz :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button