Conduct THIS! – zapanuj nad ruchem pociągów

Conduct THIS! to gra symulacyjna, w której bawimy się w bożka komunikacji kolejowej. Naszym zadaniem jest zapanowanie nad tym, żeby na torach nie doszło do wypadku, towary jechały spokojnie trasą, a wszyscy podróżujący dotarli do celu.

Do odblokowania gracz otrzymuje 7 części mapy. Na każdej mini-mapce stworzonych zostało kilka leveli. Wykonując jedną misję, zostajemy przekierowani do kolejnej, zarabiając przy tym od 1 do 3 gwiazdek. Po zakończeniu zabawy na danej mapie, mamy szansę na otrzymanie medalu, za którym idzie również nagroda w postaci nowego pociągu.

Część maszyn jest nowoczesna i podoba do naszego Pendolino. Inne są typowo historyczne i ich wartość (przynajmniej sentymentalna) jest naprawdę wysoka.

Po rozpoczęciu zadania otrzymujemy kilka danych, które wskazują nam co powinniśmy zrobić w trakcie gry. Czasem chodzi jedynie o to, by uniknąć wypadku, innym razem należy przewieźć określoną ilość ludzi (z różnych stacji i jadących w różnych kierunkach) na stacje, czy też przestawienie torów w taki sposób, by pociągi mogły się ze sobą bezkolizyjnie mijać.

Produkcja jest wykonana bardzo ładnie. Graficy nie oszczędzali na szczegółach. Za każdego podróżującego dowiezionego na miejsce, otrzymujemy pieniądze. Złote monety możemy wydawać w trakcie zabawy. Jeżeli zaintryguje nas jakaś wyjątkowa kraksa, mamy szansę przyjrzeć się jej dokładnie na filmiku podsumowującym naszą przygodę.

Jeżeli brakuje Wam dobrej gry symulacyjnej, szczerze polecam. Bardzo przyjemna aplikacja – na dłuższe i krótsze chwile nudy.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button