Shooting Warrior Plus już dostępne w Google Play

Każdego dnia w sklepie internetowym Google Play debiutują dziesiątki produkcji. My piszemy jednak tylko o tych najlepszych (bądź najlepiej zapowiadających się), dlatego właśnie ten wpis postanowiliśmy poświęcić mobilnej nowości na Androida, to jest grze Shooting Warrior Plus przygotowanej przez koreańskie studio Daerisoft.

Shooting Warrior Plus to bardzo dobre połączenie gry strategicznej, tower defense oraz RPG, w którym naszym głównym zadaniem jest – na specjalny rozkaz cesarza – podbijanie nowych terenów dla naszej ojczyzny.

Oczywiście gracz nie jest w stanie podbijać odległych ziem sam. Dlatego właśnie w opisywanej w tym wpisie produkcji dysponujemy armią złożoną z aż dziewięciu różnych jednostek, takich jak, na przykład, dobrze strzelający na odległość łucznicy oraz specjalizujący się w walce wręcz wojownicy.

Jeśli chodzi o elementy RPG zastosowane w Shooting Warrior Plus, to warto napisać o tym, że we wspomnianej wyżej armii umożliwiono nam szczegółowe modyfikacje trzech postaci (możemy polepszać im statystyki, kupować nowe zbroje oraz przedmioty pomagające w niszczeniu przeciwników).

No dobrze, wspomnieliśmy już o tym, co wspólnego Shooting Warrior Plus ma z grami strategicznymi oraz RPG, ale jeszcze nic nie napisaliśmy o produkcjach tower defense, a przecież ich główne zasady również miały ogromne znaczenie w tworzeniu aplikacji studia Daerisoft.

Otóż w nowej grze dostępnej w Google Play gracz nie tylko ma za zadanie atakować wrogów, lecz także bronić własnego statku. Jeżeli więc nawet będziecie dobrze radzić sobie w bezpośredniej walce z rywalami, a zlekceważycie defensywę, może okazać się, że dość szybko skończycie przygodę z Shooting Warrior Plus.

Aplikację studia Daerisoft można pobrać ze sklepu internetowego Google za nieco ponad 8 złotych. Czy to dość wygórowana cena? Na to pytanie musicie odpowiedzieć już sobie sami.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button