Mega Jump – gra dla tych, co lubią bardzo proste produkcje

Niektórzy lubią grać w gry skomplikowane, wymagające myślenia, a także charakteryzujące się nowoczesną trójwymiarową grafiką. Są jednak pewnie i tacy, dla których w mobilnych produkcjach liczy się przede wszystkim prostota. I to właśnie dla naszych Czytelników należących do tego drugiego typu graczy przeznaczona jest sympatyczna aplikacja Mega Jump.

Mega Jump należy do tego typu gier, o zasadach których nie trzeba wiele pisać. W opisywanej w tym wpisie produkcji studia Get Set Games gracz wciela się w sympatycznie wyglądającego czerwonego stworka z wyłupiastymi oczami (choć nie tylko, gdyż w trakcie gry będziecie mieli możliwość dokupienia kolejnych, równie ciekawie prezentujących się, postaci), który dosłownie skacze po monetach spotkanych w przestworzach.

Mimo że sam pomysł na grę nie jest dość skomplikowany, w trakcie zabawy w Mega Jump spotkacie się z wieloma różnego rodzaju bonusami, dzięki którym w aplikację od Get Set Games gra się naprawdę przyjemnie.

Jakie ulepszenia mamy na myśli? Chodzi nam tu przede wszystkim o balonik (pozwalający naszemu bohaterowi na latanie bez potrzeby zbierania monet), gwiazdki (dzięki nim nasz bohater wystrzeli w powietrze jak rakieta) oraz parasolkę (umożliwia łagodne spadanie w dół).

Warto napisać również o dość dobrze rozwiązanym sterowaniu w Mega Jump, które pozwala nam na kierowanie sympatycznymi kosmitami za pomocą akcelerometru.

Jeśli natomiast chodzi o oprawę graficzną w opisywanej w tym wpisie produkcji, to wielkich zastrzeżeń do niej nie mamy. Wszystko zostało bowiem dość dobrze dopracowane i pozwala nam cieszyć się z każdego elementu zastosowanego w grze.

Co bardzo ważne, Mega Jump można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Nie pozostaje więc nam nic innego, jak zachęcić Was do pobierania i śrubowania nowych, coraz lepszych, rekordów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button