Sennik, czyli aplikacja pomagająca w interpretacji marzeń sennych

Wśród naszych Czytelników na pewno znajdzie się sporo osób, które twierdzą, że sny naprawdę mogą się sprawdzać. Oczywiście są również i tacy co, na tego typu opinie reagują jedynie śmiechem i raczej nie przejmują się tym, co przyśniło im się w nocy. Jeżeli jednak należysz do tej pierwszej grupy osób, warto, byś przyjrzał się aplikacji „Sennik”, która nie tylko pomoże Ci w interpretacji marzeń sennych, lecz także da możliwość pogłębienia wiedzy dotyczącej snów oraz stworzenia własnego dziennika.

Postanowiliśmy, że nie będziemy się spierać, czy sny faktycznie mogą w jakiś sposób wpływać na nasze życie. Być może nasze senne marzenia (lub też koszmary) to tylko nasza wyobraźnia, a być może tajne wiadomość zakodowane przez coś albo nawet kogoś (tak, tak – również i takie teorie znaleźć można w sieci). Na to pytanie długo pewnie jeszcze odpowiedzi nie znajdziemy, a w końcu nasz blog nie jest witryną poświęconą filozofii, dlatego przejdźmy do konkretów aplikacji.

„Sennik” to aplikacja stworzona przez profesjonalną polską firmę Infor IT, w której każdy miłośnik snu (w dosłownym tego słowa znaczeniu) znajdzie coś dla siebie.

Do podstawowej funkcji programu należy oczywiście baza elementów snów. W sumie aplikacja oferuje ich ponad 2000, a każdy z nich ma przypisaną konkretną interpretację.

Co ciekawe, „Sennik” daje nam także możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat śnienia. A wszystko to dzięki zamieszczonym w aplikacji artykułom na tematy najczęściej nurtujące ciekawskich.

W programie znaleźć też można miejsca na prowadzenie dziennika snów, który jest niezwykle przydatny szczególnie dla tych, co chcą zapamiętywać więcej szczegółów swoich snów.

Podczas testowania aplikacji bardzo spodobała nam się również opcja umożliwiająca blokadę programu. Dzięki niej nie musimy martwić się o to, że nasz dziennik stanie się lekturą kogoś z rodziny albo jakiegoś znajomego.

Na koniec, tradycyjnie, informujemy, że „Sennik” możecie pobrać z Android Market. Aplikacja jest całkowicie darmowa, a z jej możliwości można korzystać trybie offline.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button