Seashine – a w głębinach czai się… światło!

Seashine to gra, która już jakiś czas temu pojawiła się w AppStore i Google Play. Apka od pierwszej chwili zmusza gracza do myślenia i do działania. Tu nie ma czasu na oglądanie menu i zaglądanie do osiągnięć. Twórcy postanowili najpierw pokazać graczowi na czym polega zabawa, a dopiero później podzielić się szczegółami dotyczącymi samej produkcji.

F-Wf09k00DZhNYD4mZmvlMeU6wOTrN6fYB64J5UWJ7X0kW1vhyR8dqkBfpn_I44v4ZHJ=h900

Gra wygląda co prawda mrocznie, lecz uwierzcie mi, że można w niej zauważyć (czasem dosłownie) światełko w tunelu :) Akcja toczy się w głębinach pogrążonych w ciemności, rozjaśnianej ro jakiś czas przez maleńkie świetliki, bądź jak kto woli – mini-meduzy.

Główną bohaterką produkcji jest świecąca meduza, która do przeżycia potrzebuje światła. Poruszając palcem po ekranie, wskazujemy naszej podopiecznej drogę. Droga prowadzi w zasadzie przez nieznane, lecz wyznacznikiem naszego sukcesu są świetliki. Jeżeli odpowiednio szybko się nimi pożywimy, przeżyjemy.

6sj1-QvCDNUPRKSxjzUXqrzIGfZR4WL48ndkiOzLBGgRJZ08LGqV88LNDd0XxNL68A=h900

W trakcie zabawy zbieramy gwiazdki i unikamy różnego rodzaju przeszkadzajek. Niebezpieczne ryby potrafią wprawić nas w zakłopotanie, albo nawet spowodować śmierć.

0Jxghh58Un9AdqvrODjCtKO9JO9Y_ca5I24bcl3-duEsyn0qJ1V1CgVeSveauzLPois=h900

Gwiazdek używamy do kupowania power-upów. Nie jest łatwo zebrać szybko 50 sztuk, lecz sponsorowane reklamy przychodzą z pomocą. Można więc w krótkim czasie zorientować się w ulepszeniach. Fajnie – polecam!

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button