SBK15 – jazda na dwóch kołach potrafi wciągnąć!

Co powiecie na to, by trochę się pościgać? SBK15 to zawody sportowe, w których główną rolę odgrywają motocykle. Jeśli więc jesteście fanami dwóch kółek, szybko przeczytajcie recenzję i zabierajcie się za zabawę – nie powinniście żałować ani chwili spędzonej w produkcji studia Digital Tales.

Do wyboru są trzy tryby gry: mistrzostwa, szybki wyścig, oraz walka z czasem. Na początek warto postępować zgodnie z instrukcjami, by nauczyć się podstawowych zasad sterowania. Te nie są skomplikowane. Poruszamy urządzeniem w celu zmiany kierunku jazdy, natomiast dotykając ikonek na wyświetlaczu, przyspieszamy, bądź hamujemy.

W wyścigach ścigamy się z różnego rodzaju przeciwnikami. Nie jest to wcale tak prosta sprawa, jak może się wydawać. Niektórzy rywale są szybcy i prawie wściekli, inni do pokonania przy niewielkim wysiłku. Możemy w ustawieniach zdecydować, czy chcemy korzystać z ułatwienia, czyli kontroli zakrętów itp.

Po wybraniu jednego z trzech trybów, decydujemy się na ilość okrążeń i poziom trudności (easy, medium i hard). Mamy także szansę na zdecydowanie o rodzaju trasy i zawodniku, w jakiego chcemy się wcielić.

Oprawa graficzna produkcji jest bardzo ładna. Nie można na nic narzekać. Zarówno dźwięki wydobywające się z głośnika, jak i sam wygląd produkcji w mojej opinii nie wymaga modyfikacji :)

Zabawa raczej nie jest przeznaczona na kwadrans. Jak się już wejdzie do świata SBK15, ciężko jest się z niego uwolnić. Gra wciąga i zachęca do podejmowania kolejnych wyzwań w postaci wyścigów na dwóch kołach.

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button