Scribble Hero – kreskówkowa strzelanka

Macie ochotę postrzelać do całej masy zielonych kosmitów w grze z kreskówkową oprawą graficzną? Najwidoczniej twórcy aplikacji Scribble Hero czytają w Waszych myślach.

W grze Scribble Hero wcielamy się w postać dwóch postaci – dziewczynki i chłopca, którzy pewnego dnia postanawiają zrobić porządek z kosmitami… narysowanymi w zeszycie. Akcja gry toczy się tylko i wyłącznie w świecie znanym z czasów szkolnych, tak więc uczuleni na wspomnienia dotyczące nauczycieli czy czasów podstawówki zadowoleni raczej nie będą.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dwa tryby rozgrywki. Story Mode to podzielona na 50 plansz historia opowiadająca o inwazji obcych. Przychodzi nam w niej nie tylko walczyć ze zwykłymi kosmitami, lecz także toczyć pojedynki z bossami – dużo większymi i wymagającymi przeciwnikami. Tryb Survival jest zgoła inny. Tutaj liczy się przede wszystkim czas, jaki przetrwamy w zeszycie.

Zarówno w bardziej, jak i mniej rozbudowanej rozgrywce zbieramy za zabitych kosmitów złote – oczywiście narysowane w zeszycie – pieniążki. Te przeznaczamy na różnego rodzaju ulepszacze, na przykład, nowe bronie dla naszego bohatera. Wybór przedmiotów do zabijania jest naprawdę spory, tak więc powinniście być zadowoleni.

Na koniec wpisu warto wspomnieć chociaż słówko o wyglądzie Scribble Hero. Zeszytowy klimat gry bardzo przypadł mi do gustu i myślę, że wielu z Was także się spodoba. Dźwięki też najgorsze nie są, chociaż osobiście w tym przypadku wolałem używać muzyki z odtwarzacza.

Scribble Hero do pobrania za 12,38 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button