Gamyo Racing – wyścigi w kolorowej oprawie

Jeżeli uważacie się za dobrych kierowców (w wirtualnym świecie bądź w realu), a do tego elektryzuje Was rywalizacja ze znajomymi, bez dwóch zdań gra o nazwie Gamyo Racing powinna znaleźć się w produkcjach zainstalowanych na Waszych urządzeniach.

Opisywana w tym wpisie produkcja jest świeżutka jak ciepłe bułeczki z piekarni, dlatego pewnie jeszcze mało kto z Was o niej słyszał. Mimo że w multiplayerach liczba dostępnych graczy jest niezwykle ważna, uważam, iż Gamyo Racing warto się zainteresować, bo apka ta ma naprawdę niezły potencjał.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier wyścigowych, naszym głównym zadaniem w Gamyo Racing jest operowanie wirtualnym pojazdem w taki sposób, by zostać zwycięzcą. W przeciwieństwie do innych tego typu produkcji, tutaj nie rywalizujemy z przeciwnikami bezpośrednio, bowiem wygrywa ten, kto przejedzie jak najwięcej okrążeń we wszystkich rundach.

W najnowszej produkcji GamYO do naszej dyspozycji mamy nie tylko tryb multiplayer. Możemy także spróbować swoich sił w walce czasowej. Warto także wspomnieć o dostępnym dziale ze statystykami, dzięki któremu możemy sprawdzać swoje osiągnięcia, a tym samym doskonalić swoją jazdę.

Gamyo Racing jest przez swoich twórców porównywalny do Mario Kart. Pod względem graficznym trudno się z nimi nie zgodzić. Gra wygląda kolorowo, a dźwięki stworzone na jej potrzeby robią bardzo pozytywne wrażenie.

Gamyo Racing do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button