Scalado Album – uporządkuj swoje zdjęcia

Są osoby, które aparatu zamontowanego w urządzeniu mobilnym używają bardzo rzadko albo takie, co korzystają z niego bez przerwy. Jeżeli należycie do tego drugiego typu ludzi, to z całą pewnością możemy polecić Wam Scalado Album – prosty, a zarazem niezwykle praktyczny program, dzięki któremu uporządkujecie wszystkie fotki zamieszczone w Waszym smartfonie bądź tablecie.

Tak, jak już wspomnieliśmy we wstępie, opisywany tutaj program to nic innego jak narzędzie pozwalające na zapanowanie nad dużą ilością zdjęć i filmów wykonanych naszym telefonem.  To, co przede wszystkim spodobało się nam (i nie tylko nam) w Scalado Album to jego naprawdę intuicyjne oraz niezwykle szybkie działanie, które sprawia, że przeglądanie fotek nie jest uciążliwe.

Do najważniejszych funkcji aplikacji zaliczyć można segregowanie zdjęć za pomocą folderów. Dzięki tej opcji wiemy, gdzie mamy szukać zdjęć zrobionych w wakacje czy podczas naszego zimowego wypadu w góry. Co ciekawe, Scaldo Album umożliwia również wyświetlanie zdjęć na podstawie lokalizacji, w której je wykonaliśmy. W tym akurat przypadku musimy jednak najpierw odhaczyć specjalną opcję w systemowym narzędziu do obsługiwania aparatu (opcja udostępniania lokalizacji).

Na filmiku zamieszczonym poniżej widać, że kafelki zdjęć przesuwają się bardzo szybko i płynnie. Jeżeli macie szybkie urządzenia, to powinniście doświadczyć podobnego efektu. Nie możecie jednak czegoś takiego spodziewać się na mniej wydajnych smartfonach, które potrafią od czasu do czasu trochę pomyśleć, zanim wyświetlą wszystkie fotki.

Mimo że Scaldo Album nie zawiera żadnych specjalnych efektów, dzięki którym można by było zmodyfikować nieco nasze zdjęcia, posiada funkcję wycinania konkretnych fragmentów z fotografii, a to powinno w zupełności wystarczyć tym, co obróbkę wolą wykonywać na komputerze.

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacje z tego wpisu możemy Wam z czystym sumieniem polecić (do pobrania z Google Play), ale pod warunkiem, że robicie dużo zdjęć i czasem nie możecie się wśród nich połapać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button