SBK14 – oficjalna gra FIM Superbike World Championship

SBK 14 to oficjalna produkcja FIM Superbike World Championship, który została wydana na salony kilkanaście dni temu. Darmowa wersja gry jest moim zdaniem całkiem porządnie wypasiona. Zawiera wiele ciekawych funkcji, które zwykle zarezerwowane są dla ,,full game”.

Pełna wersja SBK 14 kosztuje $4,99, więc nie jest to jakaś wyjątkowo wysoka kwota. Moim zdaniem, warto zainwestować kilkanaście złotych w coś, co będzie służyć przez długi czas. Z pewnością nie jest to zabawa na kilka minut, z czego niezwykle się cieszę :)

Czego możemy dokonać w darmowej wersji? Przede wszystkim przeżyć na własnej skórze emocje, jakie towarzyszą motocyklistom podczas wyścigów. Sterowanie odbywa się przy pomocy akcelerometru, więc wygodnie i precyzyjnie. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że w produkcji studia Digital Tales, motor wyjątkowo dobrze trzyma się drogi. Jest oczywiście szansa na wypadnięcie z trasy, czy spowodowanie poważnego wypadku, ale to wszystko zależy od prędkości, z jaką się poruszamy.

Poza zwykłym, szybkim wyścigiem z komputerowymi przeciwnikami, możemy wciąć udział w Championship, oraz wykonywać achievementsy, których jest bardzo dużo w aplikacji. Połączenie z Facebookiem umożliwia dzielenie się swoimi wynikami ze znajomymi i zachęcanie innych do rywalizacji.

Decydując się na jazdę próbną, wybieramy czas trwania naszego wyzwania, oraz poziom trudności. W trakcie przejażdżki widzimy na górnym pasku trasę, jaką mamy przed sobą do pokonania. Dodatkowo możemy monitorować miejsca, w których znajdują się nasi rywale. Co pewien czas uzyskujemy dodatkowe informacje na temat strat do poszczególnych motocyklistów, oraz ewentualnej zmiany pozycji na liście.

Produkcja pod względem graficznym prezentuje się fenomenalnie. Zaczęłam grać i nie mogę się uwolnić od chęci podjęcia kolejnych wyzwań. Polecam fanom motoryzacji!

icon
SBK14 Official Mobile GameDigital Tales S.r.l.GamesBezpłatneDownload

Zakłady bukmacherskie

Back to top button