Santa Hair Saloon – święta tuż-tuż, Mikołaj musi iść do fryzjera!

Zastanawialiście się, dlaczego święty Mikołaj zawsze dobrze wygląda w święta? Gra Santa Hair Saloon pokaże Wam, jak wiele zmienia fajna i nowoczesna fryzura. Co najlepsze, to Wy będziecie mogli świętemu tę fryzurę zrobić!

Tak jak wspomniałem we wstępie, w Santa Hair Saloon wcielamy się w postać prywatnego fryzjera świętego Mikołaja i pani Mikołajowej. Nie mamy konkretnego zadania do wykonania, to jest określonej fryzury. Brzydko mówiąc, dostajemy głowę do dyspozycji i możemy robić z nią wszystko, co chcemy. Jeżeli dacie radę – możecie nawet zrobić „świętego irokeza”, dowolność jest stuprocentowa.

Wirtualnych narzędzi fryzjerskich w Santa Hair Saloon jest całe mnóstwo. Poza tymi standardowymi, jak nożyczki, suszarka mamy także nieco bardziej zaawansowane służące do modelowania włosów, a także do innego rodzaju „bajerów”, bez których nowoczesny fryz po prostu nie może istnieć.

Jak przystało na grę stworzoną przede wszystkim z myślą o dzieciach, Santa Hair Saloon  charakteryzuje się kolorową oprawą graficzną, a także dźwiękami nadającymi jej fajnego, świątecznego klimatu. Oczywiście, nie możecie spodziewać, że aplikacja będzie zawierała kilka trybów gry – ale na pewno na kilka minut pozwoli Wam się zrelaksować i miło spędzić czas.

Z racji tego, że Santa Hair Saloon to gra darmowa, myślę, iż warto ją zainstalować na swoim smartfonie bądź tablecie i wypróbować. W końcu kilka minut w branży fryzjerskiej jeszcze nikogo nie zabiło, prawda? ;)

Santa Hair Saloon do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button