Rusz z kanapy 4 łapy – jogging z pupilem

Rusz z kanapy 4 łapy  to aplikacja Royal Canin, wydana przez Yoho. Narzędzie pozwala na zapisywanie wszystkich aktywności, jakie wykonaliśmy ze swoim pupilem. Nie wiem czy wiecie, ale nawet Jork jest w stanie dzielnie towarzyszyć swojemu panu w codzienny joggingu. Oczywiście możliwości tak małego zwierzaka są mocno ograniczone, lecz dzięki codziennym treningom, szybko poprawi się kondycja zarówno pana, jak i podopiecznego.

Apka posiada możliwość porównywania wyników z innymi użytkownikami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wzajemnie komentować osiągnięcia i dopingować się na łamach portalu. Mimo, że mój psiak właśnie zapadł w głęboki sen, rano z pewnością ucieszy się z pierwszego treningu.

Korzystanie z aplikacji wymaga rejestracji. Możemy tego dokonać zakładając nowe konto, bądź łącząc się z Facebookiem. Akceptacja dwóch regulaminów jest konieczna, by rozpocząć swoją przygodę.

Rozpoczynając aktywność, wpisujemy wszystkie dane swojego pupila. Jeśli chcemy, by nasza trasa nie była widoczna dla innych użytkowników, możemy ustawić wysoki priorytet prywatności. W trakcie biegu jesteśmy w stanie monitorować wiele parametrów. Wśród nich znajdą się: prędkość, przebiegnięty dystans, widok całej trasy, oraz czas w km/h.

Podczas spaceru możemy poznać innych użytkowników aplikacji. Wystarczy pacnąć w mapę okolicy, by uzyskać informacje o ludziach, którzy – podobnie jak my – korzystają z narzędzia. W ten sposób mamy okazję na poznanie psiarzy, których do tej pory widywaliśmy, lecz nie mieliśmy odwagi do nich dołączyć.

Jeśli potrzebujemy zasięgnąć jakiejś informacji (np. o dużych psach puszczonych luzem w okolicy), możemy wysłać prywatną wiadomość do innego użytkownika, by szybko dowiedzieć się, czy dalsza wyprawa będzie bezpieczna dla nas i naszego malca.

Ja jestem zachwycona pomysłem i jego realizacją. Mieszkając w okolicy parku, często widuję te same twarze przechadzające się z psiakami. Nikomu nie zaszkodzi dodatkowa para … tzn. dwie pary łap znajomych :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button