Runmeter GPS Pedometer – czas na jogging!

Teoretycznie jest jeszcze kalendarzowa zima, jednak za oknem temperatura przekracza 10 stopni w godzinach popołudniowych. Czy to nie najlepszy moment na rozpoczęcie swojej przygody z bieganiem? Zainstalujcie program Runmeter GPS Pedometer i kontrolujcie tempo, z jakim biegacie, trasę, jaką pokonujecie, kalorie, jakie spalacie, oraz wiele, wiele więcej.

Program najlepiej sprawdza się w przypadku takich aktywności, jak bieganie, czy spacer. Można go oczywiście używać podczas jazdy rowerem, czy uprawiania innych sportów, jednak ciężko wtedy będzie o wykorzystanie wszystkich jego możliwości.

Aby skorzystać z opcji, jakie dają nam twórcy programu, czyli Avio Inc, należy udostępnić programowi informacje dotyczące naszej lokalizacji. Będziemy mogli na bieżąco sprawdzać przebiegniętą trasę, za pomocą GPS. Poza podglądem drogi, jaką udało nam się przebyć, możemy sprawdzić ilość spalonych już kalorii, średnią prędkość, z jaką biegniemy, czas aktywności, a także bardziej dokładne dane.

Kiedy przesuniemy ekran w lewo, będziemy mogli dostrzec maksymalną prędkość, z jaką udało nam się biec, najsłabszy wynik, a także inne parametry, jakich w życiu na oczy nie widziałam. Specjaliści z pewnością będą wiedzieli co i jak ;)

Poza standardowymi opcjami, możemy wybrać plan treningowy na kolejne dni. Jeżeli przygotowujecie się do maratonu, bądź po prostu chcecie się trochę pogimnastykować, warto wybrać najbardziej dogodne dla siebie ustawienia. Mobilny trener będzie monitorował Waszą i pracę i wyznaczał Wam dystans, jaki powinniście pokonać, aby osiągnąć zamierzony cel.

W narzędziu znajdziecie takie zakładki, jak kalendarz, historia, oraz mapa. W kalendarzu możecie sprawdzić aktywności z poprzednich dni, oraz te, które zostały zaplanowane na kolejne. Historia działa analogicznie do kalendarza. Możecie do niej eksportować dane z innych programów. Na mapie widzicie trasy, jakie pokonywaliście do tej pory, a także miejsca, w które warto się udać. Oczywiście wszystko w Waszej okolicy.

Jeżeli wolicie trenować w domu – na przykład na rowerku, czy bieżni, ustawicie w opcjach odpowiednią ikonkę. Oszczędzicie sobie patrzenie na parametry, które nie są do niczego potrzebne. Chyba lukanie na mapę, według której non stop stoicie w miejscu nie jest motywujące, prawda? :)

icon
Runmeter Running & Walking GPSAbvio Inc.Health & FitnessBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button