Any Landing – panie pilocie, dziura w samolocie!

Any Landing musicie wykazać się zimną krwią. Waszym zadaniem jest utrzymanie samolotu w powietrzu tak długo, jak tylko będziecie w stanie. Poste sterowanie, ponad 30 leveli do przejścia i 8 maszyn do odblokowania – jeżeli to Was jeszcze nie zachęciło do pobrania gry – czytajcie recenzję poniżej.

W każdym z etapów mamy do wykonania pewne zadanie. Wbrew pozorom, nie musi ono zawsze oznaczać bezawaryjnego lotu i lądowania. Wręcz odwrotnie – im więcej kraks, tym więcej punktów. Nasi pasażerowie muszą być jednak zadowoleni z podróży. Nie zdziwcie się, jeśli co jakiś czas na ekranie będziecie widzieć ,,daleko jeszcze?”.

Podczas lotu musicie zwracać uwagę na na monety, które znajdują się w przeróżnych miejscach. Zwykle jest ich więcej bliżej ziemi, z czym jednocześnie łączy się spore ryzyko wypadku. Ale czym byłby lot bez małej dawki adrenaliny? Jeżeli macie ochotę na spokojne latanie, wystarczy, że będziecie trzymać się chmur. Tam też co jakiś czas będziecie widzieć balony z fantami do zebrania. Jest ich oczywiście dużo mniej, niż nad samą ziemią.

Co jakiś czas będziecie jednak musieli obniżać tor lotu, gdyż będzie Wam brakowało paliwa. Czerwone bańki pod chmurami oznaczają szansę na powietrzne tankowanie.

Za zebrane pieniądze, możecie w sklepie dla gracza kupić nowy samolot, bądź ulepszyć obecną maszynę. Wszystko zależy od Waszych upodobań.

Zasada jest prosta: im więcej bliskich spotkań z budynkami, czy drzewami, tym lepiej. Dzięki takim zderzeniom, zdobywacie dużą ilość złotych monet. Co więcej – taka kolizja wcale nie oznacza końca zabawy. Samolot jest wytrzymały i rzadko kiedy się rozpada. Musielibyście chyba porządnie przywalić w ziemię, aby go zniszczyć.

Jeżeli chodzi o lądowanie – jest ono dość proste. Wystarczy obniżyć lot, zmniejszyć prędkość i wylądować właściwie wszędzie. Na drodze, na trawie, a także na różnych obiektach. Wychodzący pasażerowie z pewnością poinformują Was, jakie odczucia towarzyszyły im podczas lotu.

Produkcja studia Strange Flavour Ltd to bardzo przyjemna i zabawna gra, nad którą można spędzić długie godziny. Nie wierzycie? Przetestujcie sami ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button