Star Marine: Infinite Ammo – coś dla fanów popularnej „Contry”

Star Marine: Infinite Ammo to jedna z najnowszych pozycji na rynku gier na urządzenia mobilne, o której z pewnością powinien o niej usłyszeć każdy, kto grał kiedyś w popularną na starych konsolach telewizyjnych „Contrę”.

Bohater najnowszego dzieła studia GlitchSoft to dzielny żołnierz o imieniu Arc. Jego zadaniem jest rozprawienie się z groźnymi kosmitami i zapewnienie naszej planecie bezpieczeństwa, co niemal od razu zapowiada dobrą rozrywkę na wiele godzin.

Star Marine: Infinite Ammo jest grą bardzo mocno przypominającą wiele klasyków z Pegasusa. Oprawa graficzna czy sposoby strzelania w najnowszej produkcji na iOS-a budzą wspomnienia o takich grach jak Metal Slug czy wspomniana już przez nas Contra, przez którą wielu z naszych Czytelników pewnie nieraz nie potrafiło zmrużyć oka.

W grze stworzonej przez GlitchSoft mamy do dyspozycji aż siedem rodzajów broni, które kupujemy za pomocą specjalnych kryształów. Oczywiście, jak przystało na futurystyczny klimat gry, nie są to tylko tradycyjne karabiny, ale także różnego rodzaju bronie laserowe.

Do zalet Star Marine: Infinite Ammo zaliczyć też na pewno trzeba dobrze spisujące się na ekranie dotykowym sterowanie postacią oraz ładnie prezentującą się grafikę oraz, oczywiście, oprawę dźwiękową.

Wielu graczy w Star Marine doceni pewnie również sam poziom trudności, który do bardzo łatwych nie należy, co zapewnia jeszcze lepszą zabawę.

Obecnie gra dostępna jest w AppStore i kosztuje 1,59 €.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button