Rossmann PL – oficjalna aplikacja znanej drogerii

Jeżeli często zaglądacie do stacjonarnego sklepu Rossmann, prawdopodobnie wiecie, że wszędzie roi się aż od promocji, a największe szanse na obniżkę cen mają ci, którzy są najlepiej poinformowani. Rossman PL to mobilna aplikacja znanej drogerii, w której znajdziemy wiele ciekawych informacji.

Przede wszystkim dowiemy się, co aktualnie jest w gazetce. Autorzy aplikacji zadbali o to, aby jej posiadacze mogli więcej. Stworzyli więc dodatkowe promocje i eKupony, dzięki którym każdy, kto pobierze narzędzie, będzie mógł cieszyć się jakimiś bonusami.

11

Jak widzicie, wygląd aplikacji jest bardzo ładny. Kategorie podzielone są według kolorów, więc w bardzo intuicyjny sposób jesteśmy w stanie przemieszczać się po programie.

ROSSNĘ! to mobilna karta klubowa Rossmanna. Dzięki przeniesieniu kilku danych z plastikowego kartonika, jesteśmy w stanie otrzymywać promocje i nabijać punkty tylko za pośrednictwem smartfona. Posiadanie Rossmann PL to także szansa na branie udziału we wszystkich konkursach organizowanych przez drogerię.

W aplikacji znajdzie się również opcja pomagająca wyszukać najbliższy sklep w naszej okolicy. Produkty, jakie zapiszemy na naszej liście ulubionych, będą zawsze dostępne ,,pod ręką”. Dzięki takiemu zapisowi z pewnością nie zapomnimy zrobić najpotrzebniejszych kosmetycznych zakupów ;)

22

Produkty dostępne w drogerii są opisane i sfotografowane. Jest to wspaniała opcja dla osób, które nie mają czasu na czytanie etykiet w sklepach. Odpowiednie komentarze pod produktami umożliwiają dopasowanie preparatu do naszych potrzeb.

Ja, jako kobieta oczywiście nie rozstaję się z opisaną aplikacją. Rossmann lubi przeceniać produkty, więc jest stałym bywalcem w mojej kieszeni. Poza tym, jeżeli wychodzi jakiś kosmetyk, od razu jestem o tym poinformowana, dzięki wyrażeniu zgody na wysyłanie wiadomości push. To chyba jedyna apka, która ma prawo do publikowania plakietek na moim jabłuszkowym urządzeniu :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button