Rope Escape – świetna, wciągająca produkcja

W Google Play łatwo znaleźć uzależniające produkcje. Ostatnio często takie tutaj umieszczamy. No to żeby trzymać się formy prezentujemy kolejną, bardzo dobrą produkcję, w którą grałem dość sporo zanim przystąpiłem do napisania tego tekstu.

Pierwsze skojarzenie, które pojawiło mi się po usłyszeniu pierwszych dźwięków i spojrzeniu na główną postać z gry to Indiana Jones. Na pewno większość z was widziała filmy z tej serii. Przejdźmy jednak do samej gry. Nasze zadanie to, korzystając z liny, starać się dotrzeć jak najdalej, stale powiększając swój dorobek punktowy. Linę zaczepiać będziemy o stojące drzewa oraz przelatujące obiekty, którymi są kamienie. Te wyniosą nas zdecydowanie wyżej i dalej. A na samej górze monety. Z pomocą przyjdą nam także rakiety, które pozwolą na dotarcie jeszcze dalej.

ropescape

Monety, które zbieramy posłużą nam do kupowania nowych lin oraz outfitów dla naszej postaci. Na szczęście nie zbiera się ich trudno, choć można przyznać jedno – mogłyby się pojawiać  częściej na naszej trasie, bo aktualnie znajdują się głównie ponad koronami drzew, a tam dostać się nie jest łatwo.

W grze fajnie odwzorowano fizykę liny. Dość dziwnie poruszają się kończyny postaci, bo są kompletnie bezwładne, lecz można przymknąć na to oko, bo to tylko skaza wizualna. Sam system łapania się lin i przeskakiwania jak najdalej działa świetnie.

Grafika i dźwięk wykonane bardzo przyzwoicie. Nie ma się co rozpisywać – wszystko widać na screenach.

Najważniejsza część gry: Grywalność. Rozgrywka jest świetna! Spędziłem przy tej produkcji długie godziny. Nie wiem czemu tak jest, ale ciągle masz ochotę na więcej i więcej!

Ocena 9/10

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button