Rollercoaster Extreme – zabawa na krawędzi

Rollercoaster Extreme to gra, która wymaga od użytkownika czujności i dobrego refleksu. Jeżeli lubicie gry, które przysparzają nutki adrenaliny, apka z całą pewnością przypadnie Wam do gustu. W końcu Rollercoaster to jedna z najlepszych zabawek w wesołych miasteczkach, prawda? Co powiecie na wirtualną podróż w wagonie, który mknie nad miastem?

Twórcy aplikacji dają nam możliwość gry w single playera, ghost challenge oraz multiplayer’a. Początkowo dobrze jest wybrać etap wprowadzający, aby zapoznać się ze wszystkimi tajnikami dotyczącymi sterowania. Na kolejnym wyświetlonym ekranie zobaczymy miejsca, w których będziemy podróżować Rollercoasterem. Niestety, na samym początku nie mamy wyboru – Up.West Side jest nam przeznaczone.

Odliczanie się zaczyna: 3,2,1: start. Na górze ekranu widnieje zegar, który odmierza czas, który pozostał nam do ukończenia planszy. Po lewej stronie u dołu zlokalizowany jest przycisk odpowiedzialny za schylanie głowy, podczas omijania przeszkód. Prawa strona natomiast to istne szaleństwo. Jeżeli podczas jazdy zbierzemy odpowiednią ilość zielonych piorunów, otrzymamy turbodoładowanie, które możemy uruchomić, przytrzymując palec na zielonej ikonce.

Aby zbierać odpowiednie fanty i omijać przeszkody, poruszamy urządzeniem – wbudowany akcelerator umożliwia poruszanie głównym bohaterem, za pomocą ruchu samego smartfona, lub iPada.

Aplikacja jest mocno rozbudowana, nie brakuje w niej szansy na pojedynki ze znajomymi, grafika, ani efekty dźwiękowe nie kuleją. Czego chcieć więcej? :)

Pobierz Rollercoaster Extreme za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button