Road Riot – uliczna wojna

Są różne rodzaje samochodówek. W jednych wykazujemy się umiejętnościami sprawnego wykonywania manewrów, w innych natomiast musimy pokazać, że pomimo wielu wrogów na drodze, jesteśmy w stanie się utrzymać – choćby groziło to użyciem broni.

Road Riot mamy szansę na opanowanie drogi poprzez niszczenie wszystkich aut, jakie się na niej pokażą. To nie będą zwykłe pojazdy, jakie widzicie na co dzień na ulicach. Pojazdy opancerzone, wielki ciężarówki i wany – z takimi potworami będziecie mieć do czynienia w produkcji studia TangoMe.

Zaglądamy do garażu. Widzimy w nim niebieski pojazd, który jest w zasadzie surowy. Z lewej strony zobaczycie wiele zakładek, w których za zarobione na trasie pieniądze, będziecie mogli  ulepszać auto. Będą to przede wszystkim ulepszenia broni, lub nadwozia.

Podstawowym sposobem niszczenia przeciwników jest strzelanie do nich za pomocą pojedynczego strzału. Kiedy zarobicie trochę złotych monet, będziecie mogli za odpowiednią ich ilość zakupić specjalne pociski, które w konsekwencji zwiększą siłę ataku. Podobnie jest w przypadku rozbudowywania nadwozia. Zdarza się, że na drodze powstają kolizje. Aby wyjść z nich cało, warto zainwestować w umocnienie nadwozia.

Droga podzielona jest na kilka pasów. Za pomocą przeciągania palcem po ekranie, powodujemy, ze z auta wydobywają się strzały i przemieszcza się ono w takim kierunku, w jakim kieruje się nasz palec. Zwykle do zniszczenia innych pojazdów nie wystarczy jeden strzał – często konieczna jest ich cała seria. Jeżeli widzicie, że nie dacie rady pokonać wroga, zjeźdźcie na inny pas – uchroni Was to przez zderzeniem.

W trakcie gry będziecie mieć okazję na zbieranie złotych monet, które powstają po zniszczeniu innych aut. Aby je zebrać, należy wjechać na odpowiedni pas. Podobnie jest w przypadku bonusów. Często się zdarza, że na ekranie będziecie widzieć magnesy, czy inne ulepszenia. Magnes służy do przyciągania monet, a inne fanty umożliwiają uzyskanie nitro na kilka sekund.

Road Riot to kolejna gra, którą zakwalifikowałabym do produkcji kibelkowych. Fajnie, miło, ale nudzi się po kilkunastu minutach. Można się dobrze pobawić, ale niezbyt długo.

icon
Road Riot Combat RacingTitan Mobile LLCGamesBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button