Balloon Party – balonowy relaks

Swego czasu Fruit Ninja było hitem. Wszystko za sprawą ostrza i owoców wskakujących na ekran, wymieszanych z bombami. Zadanie gracza polegało na uzbieraniu jak największej ilości punktów. Podobnie rzecz się ma w przypadku Balloon Party z tym jednak wyjątkiem, że zamiast owoców są balony, a ostrze zastępują nasze własne palce.

W produkcji studia Tapps Tecnologia znajdziecie trzy różne tryby gry. W jednym spotkacie się ze zwykłymi, kolorowymi balonami, w drugim z napompowanymi zwierzakami, a w trzecim z powietrznymi stworami. Pierwszy tryb jest darmowy i dostępny od zaraz. Drugi i trzeci możliwy jest do odblokowania dopiero po uzbieraniu określonej ilości monet, bądź wykupieniu za prawdziwe pieniądze.

Cały pic polega na tym, aby w czasie półtorej minuty zdobyć jak największy wynik punktowy. Początkowo na ekranie pojawiają się balony w dość wolnym tempie, które umożliwia zbijanie wszystkich po kolei. Z czasem prędkość lotu balonów zaczyna się zwiększać, podobnie jak ich ilość. W konsekwencji cały nasz ekran zapełnia się kolorowymi obiektami.

Jak się dowiecie podczas gry, za zbijanie balonów w tym samym kolorze, otrzymujecie premie. Powstaje więc dylemat: zbijać wszystko jak leci, używając opcji mutlitouch, czy skupiać się na kolejnych kolorach, tworząc kombosy. Zrobiłam małe doświadczenie i w jednej rozgrywce użyłam wszystkich swoich palców, aby rozprawić się z balonami, a w drugiej skupiłam się na zbieraniu jak największego mnożnika. Okazało się, że lepszy wynik uzyskałam za pierwszym razem.

Podczas jednej takiej rozgrywki, otrzymujemy około 40 złotych monet. Aby odblokować kolejne dwa tryby gry, potrzebujemy po tysiąc monet na każdy z nich. Jednym słowem, trzeba się trochę namęczyć, aby uzyskać szansę na zabawę w świecie zwierząt, bądź potworków.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że Balloon Party jest typowo kibelkową produkcją, która zapewni miłą zabawę na kilka minut. Jest oczywiste, że w grę tego typu nie da się grac godzinami, gdyż najnormalniej w świecie człowiek się nudzi. Jestem  przekonana, że apka znajdzie swoich wiernych fanów wśród Czytelników AppsBlog.pl.

icon
Balloon Party - Tap & Pop Balloons Free Game ChallengeTapps Tecnologia da Informacao LTDA.GamesBezpłatneDownload

Zakłady bukmacherskie

Back to top button