Ridge Racer Slipstream – ostre zakręty i szybcy rywale

Zarówno w AppStore, jak i Google Play samochodówek jest pod dostatkiem. Czy Ridge Racer Slipstream spełni nasze wysokie wymagania i okaże się prawdziwym hitem? Skoro weszliście do tego wpisu, oznacza to że wiecie jaką ocenę otrzymała od nas produkcja ;) Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni z nowego dzieła studia Bandai Namco!

Zacznę może od tego, że grafika w opisywanym tytule naprawdę jest do pozazdroszczenia. Człowiek grając na swoim małym, mobilnym urządzeniu ma wrażenie, jakby siedział przy wypasionym ekranie PC-ta.

Sposób sterowania jest bardzo dobrze dopasowany do ekranów dotykowych. Zarówno gaz, hamulec, jak i strzałki są wklejone w takie miejsca, które bardzo sympatycznie się obsługuje – intuicyjnie.

Nitro to ikonka, która często jest w stanie doprowadzić nas do zwycięstwa. Należy nauczyć się z niej korzystać, by nie zrobić sobie więcej krzywdy, niż pożytku. Zanim zaczniemy wyścig, przychodzi nam wybrać ulepszenia dla swojej bryki – jeżeli mamy pieniądze, możemy kupić poszczególne elementy, bądź zainwestować w dodatkowe dopalacze. Jeśli nas stać, warto pomyśleć o wyższej klasie maszyny. Takie bajery jednak są zarezerwowane dla użytkowników pro, którzy posiadają duży zasób ekskluzywnej waluty.

Driftowanie w Ridge Racer Slipstream jest samą przyjemnością. Samochód dosłownie płynie na zakrętach :) Nie możecie pozwolić sobie na szaleństwa tego typu w życiu codziennym? Wyżyjcie się chociaż na ekranach swoich urządzeń!

W trakcie gry zdobywamy kolejne levele, zbierając punkty doświadczenia. Im wyższy level, tym więcej możliwości rozwoju. Oczywiście największy zastrzyk xp dostajemy za zdobycie 1 miejsca, lecz dojechanie do mety na ostatnim miejscu również premiowane jest kilkunastoma punktami – dzięki temu mamy motywację do ciągłego udoskonalania swoich umiejętności.

Wszystkich aut do odblokowania jest 12. Ulepszeń, modyfikacji i innych podobnych jest aż 300 – spora sumka, co? Zdecydowanie można spędzić w produkcji grube godziny. Kilka dostępnych trybów gry zapewnia urozmaiconą zabawę i możliwość zmian. Misje to coś, co pomaga nam wbijać szybciej kolejne levele. Te z kolei przydają się, kiedy zaglądamy do statystyk i widzimy, że jesteśmy lepsi od swojego najlepszego kumpla :) Nic, tylko grać!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button