Cheating Tom – umiesz ściągać na sprawdzianach?

Jeżeli chodzicie do szkoły, z pewnością znacie świetne techniki ściągania. Jeśli jednak ten okres jest już za Wami, nic straconego – będziecie musieli sobie przypomnieć sztuczki, jakie wykonywaliście na kartkówkach, by zapuścić żurawia do sąsiada. Cheating Tom to rewelacyjna gra zręcznościowa, w której przychodzi nam… zżynać na sprawdzianach!

pol

Autorzy (Crazy Labs) oferują ponad 100 leveli, w których noty zaczynają się od F (polska pała), a kończą na A+(szóstka). Cała ścieżka kariery podzielona jest na kilka epizodów. By dorwać się do kolejnego etapu, należy najpierw zebrać odpowiednią ilość dobrych ocen. Na początku jest to proste, lecz z czasem robi się naprawdę skomplikowane.

Pierwszym naszym zadaniem jest wybranie bohatera – chłopca, bądź dziewczynki – wiecznych nieuków, którzy jedyne co potrafią, to ściągać. Za każdej kartkówce w sali jest jeden nauczyciel, oraz kilku uczniów. Kiedy wychowawca nie patrzy, musimy prędko podbiec do jakiegoś sąsiada i przytrzymać na nim palec – w ten sposób nasz podopieczny ściągnie tyle, ile mu pozwolimy.

pol2

Zanim nauczyciel spojrzy na klasę w celu wyłapania oszukańców, przy jego głowie pokaże się specjalny znaczek. Jest to informacja, że albo należy szybko uciekać z miejsca zbrodni do swojej ławki, albo chwilowo się z niej nie ruszać.

Im dłużej będziemy stać przy jednym uczniu, tym bardziej go zdenerwujemy. Wkurzeni koledzy mają tendencje do informowania belfrów o osobach im przeszkadzających. Warto unikać scysji podczas kartkówek.

pol3

Na górnym pasku widzimy postępy naszej pracy. Jeżeli otrzymamy chociażby B – możemy być spokojni – awans do kolejnej klasy gwarantowany. Jeśli uda nam się złapać A+, nasze zadanie się kończy i wychodzimy z sali dumni i bladzi.

Zabawa jest totalnie zakręcona i totalnie wciągająca. Polecam ją wszystkim!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button