Reckless Racing 2 – czas się pościgać!

Nie trzeba wcale mieć szybkiego i drogiego samochodu sportowego, by móc zaszaleć na drodze i toczyć boje z innymi kierowcami. Wystarczy jedynie posiadać urządzenie z iOS-em bądź Androidem z zainstalowaną grą wyścigową Reckless Racing 2.

Reckless Racing 2 jest typową produkcją wyścigową, w której gracz ma przed sobą tylko jedno zadanie – dojechać do mety przed swoimi rywalami. Wbrew pozorom, tego typu rozgrywka potrafi w dalszym ciągu być emocjonująca, szczególnie dla kogoś, kto lubi szybką jazdę i interesuje się motoryzacją przynajmniej w minimalnym stopniu.

„Ścigałka” od studia Polarbit oferuje dokładnie cztery tryby gry. Najbardziej rozbudowany z nich wszystkich jest tryb Kariery. Naszym celem w nim jest doprowadzanie początkującego kierowcy do mistrzostwa. Przed zrealizowaniem zadania musimy, oczywiście, ścigać się na rozmaitych torach, zarabiać pieniądze, a także ulepszać oraz kupować samochody, tak aby nie zostać w tyle za coraz bardziej wymagającą konkurencją.

Poza wspomnianą Karierą, w Reckless Racing 2 znaleźć również można tryb Arcade (z góry wybranym przez komputer samochodem musimy wygrać wybrany wyścig), Single Event oraz Multiplayer. Ten ostatni działa zarówno przez Wi-Fi, jak i bluetooth. Dzięki temu możemy grać ze znajomymi, a gdy akurat brak ich w pobliżu – z ludźmi z całego świata.

Oprawa graficzna gry wygląda całkiem nieźle. Wszystkie elementy plansz wykonane zostały w niej w solidny sposób, co można zobaczyć na screenach oraz filmiku zamieszczonym na końcu tego wpisu. A jak jest z dźwiękiem? Ryk silników w Reckless Racing 2 wielkiego wrażenia nie robi, ale spotkaliśmy się z produkcjami, w których było z tym o wiele gorzej – w tej kwestii nie będziemy więc dłużej narzekać.

Jeżeli macie ochotę wziąć udział w wyścigach na wirtualnych trasach, jak najbardziej możemy polecić Wam grę z tego wpisu. Szczególnie, że nie jest ona przesadnie droga, gdyż w Google Play i AppStore kosztuje mniej niż 7 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button