Real Skijump HD – sezon na skoki powoli się rozpoczyna

Jeżeli macie sentyment do gier, w których Waszym zadaniem jest pokonywanie jak największej odległości podczas skoków ze skoczni narciarskich, Real Skijump HD będzie gierką, do której będziecie wracać wielokrotnie. Zastosowanie nowych technologii i sportu o wieloletniej tradycji sprawdza się świetnie w opisywanej aplikacji.

Na samym początku gry, kiedy nie mamy jeszcze żadnych osiągnięć, do wyboru mamy jedynie snow stage (obok night stage oraz holiday stage). Kiedy usiądziemy na desce startowej, wystarczy dotknąć ekranu, aby sunąć nartami po najeździe. Na ekranie wyświetla nam się kółko ze strzałką, oraz linia lotu, na jakiej powinniśmy się trzymać, aby nie ulec wypadkowi ze względu na mocne porywy wiatru.

Kiedy dojedziemy do momentu, w którym należy wyjść z progu, uzyskamy odpowiedni wykres na górnym pasku ekranu. Dzięki niemu będziemy wiedzieć w której chwili wyskoczyć, aby nie spóźnić skoku. Lot nad bulą jest już czystą przyjemnością. Musimy jednak bez przerwy monitorować wspomniane wyżej koło z linią, aby trzymać się prosto.

Mocny wiatr może spowodować u nas wahanie, które w wielu przypadkach kończy się wypadkiem. W aplikacji mamy szansę na rywalizowanie z komputerowymi graczami, dzięki czemu mamy szansę na zarobienie złotych monet. Jedna taka rozgrywka to dwie rundy. Jeżeli będziemy chcieli powtórzyć rywalizację, przyjdzie nam poczekać około 50 minut. Mamy również szansę na grę przez internet.

Pobierz Real Skijump HD za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button