Mommy’s Little Helper – jaka mama, taka córka

Każdy wie, że kiedy na świat przychodzi małe dziecko, wszystko czego doświadcza na co dzień, to opieka ze strony rodziców. To dzięki rodzicom właśnie, maluchy uczą się podstawowych umiejętności, jak na przykład mycie auta z tatą, bądź sprzątanie domu z mamą. Aplikacja, którą dziś testujemy, to świetny sposób na nauczenie dziecka, w jaki sposób może pomagać mamie w domowych obowiązkach.

Plusem produkcji jest to, że do wyboru mamy dzieci o każdym kolorze skóry, przez co już od małego uczymy nasze pociechy, że czarny, biały, czy żółty jest tak samo ważny. Kiedy dobierzemy sobie postać, którą będziemy sterować, przychodzi czas na wybór zadania domowego, jakiego się podejmujemy. W darmowej wersji dostępne jest robienie prania i tworzenie ogródka.

Pierwsza mini-gra polega na segregowaniu ubrań białych i kolorowych, spośród całej sterty ,,brudasów”. Jeżeli wszystko posegregujemy prawidłowo, będziemy mogli włączyć pranie. Do dyspozycji mamy proszek do koloru i do bieli. Od nas zależy, w jaki sposób pralka upierze ubranka. Kiedy się pomylimy – możemy caaaałe białe pranie wyjąć w kolorze różowym (chociaż to też jest jakiś sposób ;).

W drugiej gierce naszym zadaniem jest przekopanie grządek za pomocą łopatki, a następnie zasianie kwiatków – do wyboru mamy trzy różne rodzaje. Kolejny krokiem jest zasypanie wydrążonych tunelików. Podlewanie to chyba najprzyjemniejsze zadanie. Zielona podlewaczka w dłoń i kwiaty rosną!

Pobierz Mommy’s Little Helper za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button