Real Boxing 2 CREED – druga część polskiej gry boskerskiej już jest!

Zdaję sobie sprawę z tego, że wśród Czytelników AppsBloga jest sporo mężczyzn. Oznacza to dla mnie tyle, że każda gra z kategorii bijatyk jest czytana i wnikliwie analizowana.

Jako kobieta – osoba znająca się na boksie jak humanista na matematyce, nie potrafię do końca ocenić jakości gry. Mam jednak nadzieję, że ewentualne pomyłki mi wybaczycie i podejdziecie do recenzji z dystansem. Z drugiej strony może to i lepiej – chłodne spojrzenie na gorący tytuł, jakim niewątpliwie jest Real Boxing 2 CREED zdecydowanie się przyda ;)

Jak już zapewne wszyscy wiedzą, gra powstała na bazie filmu. Jest jego oficjalną mobilną produkcją, więc postać Rocky’ego nie może być Wam obca. W przypadku opisywanej bijatyki, znany bokser wcieli się w rolę naszego trenera.

Jako nowi zawodnicy, nie potrafimy zbyt wiele. Musimy nauczyć się różnych gestów od początku, podobnie jak uników i bloków. Z czasem nasz poziom doświadczenia rośnie, umiejętności się namnażają, a pieniądze same po zwycięstwach lecą na nasze konto.

Za różnego rodzaju waluty możemy trenować naszego bohatera. Odbywamy treningi nie tylko z innymi zawodnikami, ale przede wszystkim na siłowni i w miejscach przeznaczonych między innymi do … skakania na skakance. Wszystko to jest potrzebne do budowania naszej siły i reputacji.

W grze mamy ogrom możliwości rozwoju. Ulepszamy poszczególne elementy naszej postaci, słuchając trenera. Jeżeli stać nas na zakupy w aplikacji, możemy sobie oczywiście na nie pozwolić. Jeżeli jednak nie możemy inwestować, wszystko może odbyć się w granicach darmowej opcji.

Graficznie (w mojej opinii) nie jest szczególnie dobrze – mówię tu głównie o wyglądzie bohaterów. Być może jestem przyzwyczajona do ,,ładniejszych” buziek, albo po prostu się nie znam. W tym temacie sami musicie dokonać oceny :) Jako kobieta mogę jedynie dodać, że podobnie jak w The Sims, gracze mogą swobodnie decydować o szczegółach wyglądu swojego bohatera :D

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button