Order In The Court! – przywróć porządek na sali sądowej

Cherrypick Games w ostatnim czasie przedstawiło grę o nazwie Order In The Court!, co w wolnym tłumaczeniu znaczy mniej więcej: porządek w sądzie. Nie zdziwicie się pewnie, że Waszym zadaniem w produkcji będzie… uciszanie nieznośnych uczestników rozprawy.

qefef

Wśród naruszających porządek znajdują się nie tylko ludzie – zwierzęta niech Was absolutnie nie zdziwią. Słodkie pieski, które będziecie pacać w łebki, czy płaczące bobasy uderzane w czoło to mało humanitarne uciszanie, ale w końcu jakiś sposób trzeba znaleźć na to, by przywrócić ład i porządek.

Do odblokowania mamy różnych sędziów. W zasadzie poza wyglądem nie różnią się niczym od swoich poprzedników, ale to zawsze jakaś nowość. Żeby móc uruchomić danego bohatera,musimy zebrać określoną ilość punktów jednorazowo, bądź w sumie za swoje poczynania. Chcąc mieć wszystkich dla siebie, należy się liczyć z kosztem rzędu 2 dolarów.

qfeqef

Plansza do gry wygląda tak, jak na pierwszym screenie. Mamy jakby trzy rzędy, które symbolizują trzy pionowo ustawione obręcze. W linii poziomej ciągle przemieszczają się głowy. W momencie, w którym znajdą się na naszym polu/kulce/piłce/obręczy (zwał, jak zwał), pacamy w ekran i tym samym zdobywamy punkty.

Nasza zabawa kończy się wtedy, gdy przeoczymy chociaż jedną osobę. Jest możliwość powrócenia do zabawy poprzez obejrzenie sponsorowanej reklamy, lecz osobiście tego nie praktykowałam ze względu na to, że czas jaki poświęcam na wideo będzie identyczny z tym, w którym doszłabym do tego samego momentu w grze.

eqfef

Jeżeli lubicie pacajki, pobierajcie. Śmieszna gierka, która w dość specyficzny sposób traktuje niesubordynowanych uczestników rozprawy sądowej ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button