Rain Sounds – odgłosy deszczu dla zestresowanych

Jeżeli często chodzicie zestresowani, a słuchawki do smartfonu macie podłączone macie niemal przez cały czas, Rain Sounds być może pozwoli Wam nieco się zrelaksować, dając Wam okazję do posłuchania…deszczu. Wprawdzie tego jesienią pod dostatkiem, ale jak wiadomo, zazwyczaj pojawia się w najmniej odpowiednim momencie.

rain1

Rain Sounds – jak sama nazwa na to wskazuje – to aplikacja, dzięki której w dowolnym momencie jesteśmy w stanie posłuchać odgłosów deszczu. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by pobrać sobie tego typu dźwięk w pliku mp3 i przechowywać w odtwarzaczu na „czarną godzinę”. Wydaje mi się jednak, że instalacja tego typu programu jest wygodniejsza.

Mimo że wydawać by się mogło, iż apka umożliwiająca odsłuchiwanie dźwięków nie zawiera wielu zaawansowanych funkcji, przyznać muszę, że Rain Sounds pozytywnie mnie zaskoczyło w tym aspekcie. Autorzy programu do dyspozycji oddali nam kilka rodzajów dźwięków. Deszcz w szklarni, w tropikalnym lesie czy stukający w okno – to tylko przykłady tego, co znaleźć można w opisywanym narzędziu mobilnym.

rain2

Jakość utworów oferowanych przez Rain Sounds jest nie najgorsza. Myślę, że nawet audiofile z drogimi, wypasionymi słuchawkami nie powinni mieć wielu powodów do narzekań, choć – oczywiście – mogę się mylić. Osobiście nie zauważyłem większych wad Rain Sounds. A Wy jak? Dajcie znać w komentarzach ;)

Rain Sounds do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button